Procesų išimtys

Procesų išimčių funkcija suteikia galimybę neįtraukti programos procesų į failų sistemos apsaugą realiuoju laiku. Kad būtų sparčiau kuriamos atsarginės kopijos, pagerintas procesų patikimumas ir paslaugų pasiekiamumas, atsarginių kopijų kūrimo metu naudojamos kai kurios technikos, kurios sukelia konfliktus su failų lygmens apsauga nuo kenkėjiškų programų. Su panašiomis problemomis galima susidurti bandant realiuoju laiku perkelti virtualiuosius kompiuterius. Vienintelis veiksmingas būdas išvengti šių situacijų yra išjungti apsaugos nuo kenkėjiškų programų programinę įrangą. Sukuriant konkrečių procesų išimtis (pavyzdžiui, išsprendžiančias atsarginės kopijos kūrimo problemas), nepaisoma visų su neįtrauktais procesais susijusių failų operacijų ir jos laikomos saugiomis, taip sumažinant trukdžius atsarginės kopijos kūrimo procesui. Rekomenduojame išimtis kurti atsargiai – į išimčių sąrašą įtrauktas atsarginių kopijų kūrimo įrankis gali pasiekti užkrėstus failus ir sukelti pavojaus signalą. Būtent todėl išplėstiniai leidimai leidžiami tik apsaugos realiuoju laiku moduliui.

Procesų išimtys padeda sumažinti galimų konfliktų riziką ir padidina išimtinių programų našumą, o tai padidina bendrą operacinės sistemos našumą ir stabilumą. Proceso / programos išimtis yra jos vykdomojo failo (.exe) įtraukimas į išimčių sąrašą

Galite įtraukti vykdomuosius failus į išimtinių procesų sąrašą dalyje Išplėstiniai nustatymai (F5) > Aptikimo modulis > Failų sistemos apsauga realiuoju laiku > Procesų išimtys.

Ši funkcija buvo sukurta atsarginių kopijų kūrimo įrankių išimtims kurti. Neįtraukiant atsarginių kopijų kūrimo įrankio proceso į nuskaitymą ne tik užtikrinamas sistemos stabilumas, bet it nekenkiama atsarginių kopijų kūrimo našumui, nes vykdomas atsarginių kopijų kūrimas nestabdomas.

example

Pavyzdys

Spustelėkite Redaguoti, kad atidarytumėte valdymo langą Procesų išimtys, kuriame galite Pridėti išimtis ir ieškoti vykdomųjų failų (pvz., Backup-tool.exe), kurie nebus įtraukti į nuskaitymą.
Kai tik .exe failas įtraukiamas į išimtis, šio proceso veiklos nebestebi ESET Endpoint Security ir nebenuskaitomos jokios šio proceso vykdomos failų operacijos.

important

Svarbu

Jei pasirinkdami vykdomąjį proceso failą nesinaudojate naršymo funkcija, turite patys įvesti visą vykdomojo failo kelią. Antraip išimtis bus sukurta netinkamai ir HIPS gali pranešti apie klaidas.

Taip pat galite Redaguoti esamus procesus arba Naikinti juos išimčių sąraše.

note

Pastaba

Į šias išimtis neatsižvelgia saityno prieigos apsauga, todėl į išimčių sąrašą įtraukus saityno naršyklės vykdomąjį failą, atsisiųsti failai vistiek nuskaitomi. Taip apsaugoma nuo įsibrovimo. Tai tik pavyzdinis scenarijus ir mes nerekomenduojame kurti saityno naršyklių išimčių.