ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Aktualizace na novou verzi

Nové verze ESET Endpoint Security opravují známé chyby a přidávají nové funkce, které není možné distribuovat v rámci automatické aktualizace programových modulů.

Existuje několik způsobů, jak aktualizovat produkt na novější verzi:

 1. Automatizovaně prostřednictvím ESET PROTECT nebo ESET PROTECT Cloud.
 2. Automaticky prostřednictvím GPO nebo SCCM.
 3. Automaticky prostřednictvím aktualizace programu.
  Jelikož se aktualizace programu týká všech uživatelů a může mít významný dopad na systém, je vydávána až po dlouhém období testování na všech operačních systémech v různých konfiguracích. Pokud chcete aktualizovat na nejnovější verzi ihned po jejím vydání, použijte některou z níže uvedených metod.
  Ujistěte se, že máte v Rozšířených nastaveních > Aktualizace > Profily > Aktualizace produktu aktivní možnost Režim aktualizace.
 4. Ručně, stažením instalačního balíčku z webových stránek společnosti ESET a nainstalováním nejnovější verze přes stávající.

Doporučené aktualizační scénáře

Spravuji nebo chci produkty ESET spravovat vzdáleně

Pokud spravujete více než 10 ESET Endpoint produktů, zvažte jejich aktualizaci prostřednictvím ESET PROTECT nebo ESET PROTECT Cloud. Více se přečtěte v následujících kapitolách:

Ruční aktualizace na klientské stanici

ESET Endpoint Security na klientské stanici aktualizujete ručně podle následujících kroků:

 1. Ověřte, zda je aktuálně nainstalovaná verze podporována.
 2. Ověřte, zda máte podporovaný operační systém.
 1. Stáhněte si a nainstalujte nejnovější verzi přes stávající.

important

V případě verzí produktů, které již dosáhly konce svého životního cyklu, není garantována úspěšná instalace nejnovější verze přes předchozí verzi. Pro zjištění, zda je vámi používaná verze produktu ESET Endpoint Security podporována se podívejte do dokumentu popisujícípolitiku pro životní cyklus produktu.

Pokud používáte nepodporovanou verzi produktu ESET Endpoint Security, před přechodem na novou verzi jej nejprve odinstalujte. Další informace a návod popisující ruční aktualizaci produktu ESET Endpoint Security na klientské stanici krok za krokem naleznete v ESET Databázi znalostí.