Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Automatyczne uaktualnianie starszej wersji produktu

Zainstalowana wcześniej wersja produktu ESET nie jest już obsługiwana, dlatego produkt został uaktualniony do najnowszej wersji.

MONITOR_RED Typowe problemy z instalacją


note

Każda nowa wersja produktów ESET zawiera wiele poprawek i ulepszeń. Obecni klienci posiadający ważną licencję na produkt ESET mogą bezpłatnie przeprowadzić uaktualnienie do najnowszej wersji tego samego produktu.

Aby zakończyć instalację:

  1. Kliknij przycisk Zaakceptuj i kontynuuj, aby zaakceptować postanowienia Umowy licencyjnej użytkownika końcowego i Polityki prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z postanowieniami Umowy licencyjnej użytkownika końcowego, kliknij przycisk Odinstaluj. Nie można przywrócić poprzedniej wersji.
  2. Kliknij pozycję Zezwalaj na wszystko i kontynuuj, aby zezwolić na korzystanie z systemu informacji zwrotnych ESET LiveGrid®, lub kliknij pozycję Kontynuuj, jeśli nie chcesz uczestniczyć w tej inicjatywie.
  3. Po aktywowaniu nowego produktu ESET przy użyciu klucza licencyjnego zostanie wyświetlona strona główna. Jeśli informacje o licencji nie zostaną znalezione, będziesz korzystać z nowej licencji próbnej. Jeśli licencja użyta w poprzednim produkcie jest nieważna, aktywuj produkt ESET.
  1. Do ukończenia instalacji wymagane jest ponowne uruchomienie urządzenia.