ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Uživatelské rozhraní

V sekci Uživatelské rozhraní můžete konfigurovat nastavení uživatelského rozhraní (GUI).

V části prvky uživatelského rozhraní můžete přizpůsobit vzhled rozhraní a množství použitých efektů.

Pro zajištění maximální bezpečnosti a zabránění nežádoucím změnám v nastavení programu přejděte do sekce Přístup k nastavení a nastavte si heslo.

Nastavením v sekci Upozornění a události a Oznámení změníte chování varování při detekci a chování systémových upozornění. Tato oznámení si můžete nastavit dle svých potřeb.

Pokud se rozhodnete nezobrazovat určitá varování, jejich seznam naleznete v části Prvky uživatelského rozhraní > Stavy aplikací. Zde můžete zjistit jejich stav a případně znovu povolit jejich zobrazování.

Kontextové menu se zobrazí po kliknutí pravým tlačítkem myši na vybraný objekt. Tento nástroj použijte pro integraci ovládacích prvků ESET Endpoint Antivirus do kontextového menu.

Prezentační režim je vhodný pro uživatele, kteří nechtějí být nejen v režimu celé obrazovky rušeni vyskakujícími okny a chtějí minimalizovat veškeré nároky na zatížení procesoru.

Dále se můžete podívat na to, jak minimalizovat uživatelské rozhraní ESET Endpoint Antivirus (užitečné v případě spravovaných prostředí).