Installimismeetodid

Tootele ESET Endpoint Antivirus versiooniga 8.x on saadaval mitu installimismeetodit kliendi tööjaamale, kui te just ei juuruta ESET Endpoint Antivirus kliendi tööjaamadesse teenuse ESET PROTECT, ESET Security Management Center või ESET PROTECT Cloud kaudu.

Toote ESET Endpoint Antivirus installimine või täiendamine versioonile 6.6.x

Meetod

Eesmärk

Allalaadimislink

Paigaldamine ESET AV Remover iga

Tööriist ESET AV Remover aitab enne installimise alustamist eemaldada peaaegu kõiki varem süsteemi installitud viirusetõrjetarkvarasid.

Laadi alla 64-bitine
Laadi alla 32-bitine

Installimine (.exe)

Installimine ilma tööriista ESET AV Remover kasutamata.

N/A

Installimine (.msi)

Ettevõttekeskkonnas on .msi installer eelistatud paigalduspakett. Seda peamiselt võrguühenduseta või kaudselt korraldatud juurutamise tõttu, milleks kasutatakse eri tööriistu, näiteks ESET Security Management Center.

Laadi alla 64-bitine
Laadi alla 32-bitine

Installimine käsureaga

Programmi ESET Endpoint Antivirus saab koha peal installida käsurida kasutades või kaudselt rakendusest ESET PROTECT või ESET Security Management Center pärineva kliendi ülesande abil.

N/A

GPO või SCCM-i abil juurutamine

Kliendi tööjaamadesse ESET Management Agenti ja toote ESET Endpoint Antivirus juurutamiseks kasutage haldustööriistu, nagu GPO või SCCM.

N/A

RMM-i tööriistade kasutamine juurutamisel

ESET DEM-i lisandmoodulid kaugjälgimise ja -halduse (RMM) tööriista jaoks võimaldavad juurutada toote ESET Endpoint Antivirus kliendi tööjaamadesse.

N/A

Toode ESET Endpoint Antivirus on saadaval rohkem kui 30 keeles.