Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Ліцензування для ESET Cloud Office Security

Керування ліцензіями ESET Cloud Office Security через ESET Business Account або ESET MSP Administrator. Спробуйте ESET Cloud Office Security з 30-денною пробною ліцензією.

Інформацію зі створення облікового запису, додавання ліцензії або керування нею див. в розділі ESET Business Account.

Див. ESET MSP Administrator, якщо ви MSP.

ESET Business Account і ESET MSP Administrator (обліковий запис гібридного ліцензування)

Якщо в ESET MSP Administrator і ESET Business Account зареєстровано одну адресу електронної пошти (єдиний вхід), можна переключатися між поданнями ESET Business Account і ESET MSP Administrator. Захистіть користувачів або компанії в розділі Керування ліцензією для ESET Cloud Office Security.

Пільговий період після завершення терміну дії ліцензії в ESET Business Account

Коли термін дії ліцензії добігає до кінця, в інтерфейсі ESET Business Account відображається попередження. Якщо дата закінчення терміну дії минула й ви не поновили ліцензію або не активували нову, в ESET Business Account відображатиметься попередження про завершення терміну дії ліцензії. Якщо дійсна ліцензія відсутня, у ESET Business Account відображатиметься сповіщення про те, що термін дії ліцензії завершується через 14 днів. Ви також отримаєте електронний лист на адресу, указану в обліковому записі адміністратора.

У вас буде 14-денний пільговий період, щоб оновити ліцензію після завершення її дії. Коли мине половина пільгового періоду, ви отримаєте сповіщення в ESET Business Account і на електронну пошту. Через 14 днів ваше користування ESET Cloud Office Security буде призупинено. Обліковий запис стане недоступним і неробочим. Призупинений обліковий запис ESET Cloud Office Security зберігатиметься. Якщо додати нову ліцензію ESET Cloud Office Security у ESET Business Account, він знову стане доступним. Обліковий запис ESET Cloud Office Security може бути в призупиненому стані до 30 днів. Після завершення цього періоду його буде остаточно видалено.

Якщо обліковий запис перейшов у стан призупинення, ви отримаєте сповіщення в ESET Business Account і електронною поштою за 14 днів до видалення облікового запису. Щоб відновити доступ до облікового запису ESET Cloud Office Security, потрібно активувати нову ліцензію ESET Cloud Office Security.


note

У пільговий період користувачі залишаються повністю захищеними. Після завершення пільгового періоду користувачі стануть незахищеними.

Призупинена ліцензія

Якщо в ESET Cloud Office Security немає дійсної ліцензії ESET Business Account, ваш екземпляр ESET Cloud Office Security буде призупинено. Екземпляр стане недоступний і неробочий. Екземпляр ESET Cloud Office Security може бути в призупиненому стані до 30 днів. Після завершення цього періоду його буде остаточно видалено. Щоб відновити доступ до екземпляра ESET Cloud Office Security, потрібно активувати нову дійсну ліцензію ESET Cloud Office Security.