ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Licencování ESET Cloud Office Security

Licence pro ESET Cloud Office Security můžete spravovat prostřednictvím ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator. ESET Cloud Office Security si můžete vyzkoušet se zkušební licencí na 30 dní zdarma.

Informace o vytvoření účtu, přidání licence nebo správě licence naleznete v kapitole ESET Business Account.

Informace pro MPS partnery najdete v kapitole ESET MSP Administrator.

ESET Business Account a ESET MSP Administrator (hybridní licenční účet)

Pokud máte stejnou e-mailovou adresu zaregistrovanou v ESET MSP Administrator a ESET Business Account (single sign-on), můžete přepínat mezi zobrazeními ESET Business Account a ESET MSP Administrator. Pro ochranu jednotlivých uživatelů nebo celé společnosti ochraňte prostřednictvím správy licencí v ESET Cloud Office Security.

Ochranná lhůta pro licence, kterým vypršela platnost v portálu ESET Business Account

Před blížícím se koncem platnosti licence se v rozhraní ESET Business Account zobrazí upozornění. Pokud uplyne datum vypršení platnosti a vy neprodloužíte licenci nebo neaktivujete novou licenci, zobrazí se v ESET Business Account upozornění na vypršení platnosti licence. Pokud po vypršení platnosti licence nebudete mít v ESET Business Account žádnou další vhodnou licenci, zobrazí se vám upozornění, že za 14 dní vaši instanci pozastavíme. Tuto informaci zašleme zároveň na e-mailovou adresu uvedenou u administrátorského účtu.

Máte 14 dní na prodloužení platnosti vaší propadlé licence. Na to, že již uplynula polovina této doby vás upozorníme v ESET Business Account, a také e-mailem. Po uplynutí 14 dní vaši ESET Cloud Office Security instanci pozastavíme. Instance bude nedostupná a nebude funkční. Pozastavenou ESET Cloud Office Security instanci uložíme, a zpřístupníme vám ji ve chvíli, kdy do ESET Cloud Office Security nahrajete vhodnou ESET Business Account licenci. Váš účet ESET Cloud Office Security může být pozastaven až na 30 dní, poté bude trvale smazán.

Ve chvíli, kdy dojde k pozastavení instance, se tato informace zobrazí v ESET Business Account. Až bude zbývat 14 dní do smazání instance, obdržíte upozornění rovněž e-mailem. Pro obnovení instance je nutné do EBA přidat novou vhodnou ESET Cloud Office Security licenci.


note

Uživatelé jsou i během ochranné lhůty plně chráněni. Po uplynutí ochranné lhůty už uživatelé nebudou chráněni.

Pozastavená licence

Pokud v ESET Cloud Office Security nebude dostupná žádná ESET Business Account licence, vaši ESET Cloud Office Security instanci pozastavíme. Instance bude nedostupná a nebude funkční. Vaše instance ESET Cloud Office Security může zůstat pozastavena až 30 dní, poté bude trvale odstraněna. Pro obnovení instance je nutné do EBA přidat novou vhodnou ESET Cloud Office Security licenci.