Uživatelské nastavení

V této části můžete konfigurovat osobní uživatelské nastavení. K nastavení uživatelského účtu se dostanete po kliknutí na jméno účtu v pravém horním rohu ECA konzole (vedle tlačítka Odhlásit). Do ECA Web Console můžete být souběžně přihlášeni vícekrát (z více zařízení či prohlížečů). Naleznete zde rovněž informace o tom, z kolika zařízení jste přihlášeni.

note

Poznámka

Provedené nastavení se týká výhradně aktuálně přihlášeného uživatele. Každý uživatel ECA Web Console může mít nastaveno vlastní časové pásmo Toto uživatelem definované pásmo se použije pro přepočet zobrazených časů ve všech částech ECA Web Console.

Nastavení času:

ESET Cloud Administrator ukládá veškerá data v mezinárodním standardu času, tedy v UTC (Coordinated Universal Time). UTC čas je automaticky převeden do časového pásma, ve kterém používáte ECA Web Console (v potaz se bere střídání času). ECA Web Console tedy údaje zobrazí v lokálním čase, ve kterém ECA Web Console běží (nikoli v UTC). Nastavení zobrazení času v ECA Web Console můžete kdykoli ovlivnit změnou ve svém uživatelském účtu.

Pokud nechcete zobrazovat čas v lokálním čase, odškrtněte možnost Použít lokální čas prohlížeče a vyberte si časové pásmo ručně. Dále se rozhodněte, zda se má zohledňovat posun způsobený letním časem.

time_zone01

important

Důležité

V některých částech webové konzole můžete narazit na možnost použití jiného časového pásma (například lokálního času, ve kterém běží ECA agent). Toto nastavení je důležité při tvorbě podmínek spuštění. Ve chvíli, kdy bude tato možnost v ECA Web Console dostupná, budete mít k dispozici možnost Použít lokální čas.

Změny týkající se času uložíte pomocí tlačítka Uložit nastavení času.

Uložený stav uživatele

Pro obnovení uloženého stavu uživatelského rozhraní klikněte na tlačítko Obnovit uložený stav uživatele. Tím dojde k obnovení nastavení sloupců, zapamatovaných filtrů, připnutí nabídek atp. Při dalším přihlášení se rovněž zobrazí průvodce prvotním nastavením.

reset_stored_user_data

Aktivní detekce

V této části naleznete informace o aktivních relacích (kolikrát je uživatel přihlášen). K dispozici jsou tato data:

oIP adresa zařízení, ze kterého je uživatel k ECA Web Console přihlášen.

oDatum a čas přihlášení.

oPoužitý jazyk ECA Web Console.

active_sessions

Aktuální relace je označena štítkem Tato relace.