Začínáme s ECA Web Console

ECA je hotové řešení určené pro správu bezpečnostních produktů ESET v malých a středně velkých sítích. Představuje nový přístup k bezpečnosti, který doplňuje širokou škálu on-premise ESET řešení jenž přichází s novou, flexibilní, cloudovou službou provozovanou a spravovanou společností ESET.  

Je určen k okamžitému použití a ve srovnání s on-premise řešením nevyžaduje instalaci a konfiguraci. ECA je navržen tak, aby bylo snadné jej nasadit a začít používat. Tato nová cloudová služba přichází s moderní webovou konzolí pro správu (ECA Web Console), ke které můžete přistupovat odkudkoli a z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu.

V následujících kapitolách vám představíme ECA Web Console a ukážeme si, jak ji používat. Prostřednictvím konzole si můžete vytvořit instalační balíček, pomocí něhož najednou nainstalujete ESET Management Agenta i bezpečnostní produkt ESET. Po nasazení ESET Management Agenta budete schopni následně stanicím přiřazovat politiky, filtrovat je prostřednictvím dynamických skupin a data z nich získaných si generovat například do přehledů nebo zasílat jako oznámení. Na úvod doporučujeme začít těmito kapitolami:

Otevření ECA Web Console

Průvodce prvotním spuštěním

Seznámení s ECA Web Console