Rozšířená nastavení > Stav serveru

Stav serveru

ECA Server provádí pravidelnou diagnostiku. Informace o stavu vašeho ESET Cloud Administrator a statistická data naleznete v sekci status_overview Stav serveru. Tyto informace vám zároveň mohou pomoci s počátečním nastavením ESET Cloud Administrator. Pro zobrazení těchto dat přejděte v hlavním menu ESET Cloud Administrator do sekce Stav serveru. Po kliknutí na konkrétní dlaždici se zobrazí v pravé části okna detailnější informace. Barvy jednotlivých dlaždic se mohou lišit v závislosti na stavu jednotlivých položek (vždy se zobrazuje nezávažnější stav):

Zelená (icon_success OK) - U žádné položky v dané sekci není evidován problém.

Žlutá (validation-status-icon-warning Varování) – alespoň u jedné položka v sekci je varování..

Červená (validation-status-icon-error Chyba) – alespoň u jedné položka v sekci je chyba..

Modrá ( informationInformační) – rozhodnutí souvisí s připojenými počítači, viz sekci Rozhodnutí v dolní části této kapitoly.

 

v sekci status_overview Stav serveru naleznete následující kategorie:

Licence

ESET Cloud Administrator využívá ESET Business Account Na této dlaždici máte k dispozici pouze obecné informace o licencích. Pro správa licencí přejděte do vašeho účtu na portále ESET Business Account.

Počítače

Přidat počítač – kliknutím připojte k ECA počítače a servery ve vaší síti.

Produkty

Instalovat aplikacipokud již máte na stanici ESET Management Agenta, můžete na ni nainstalovat bezpečnostní produkt ESET – z repozitáře, vlastní URL nebo síťové složky.

Nová politika – kliknutím vytvoříte politiku pro bezpečnostní produkt a změníte jeho konfiguraci na stanicích.

Neplatné objekty

V této části můžete ověřit, zda úlohy, instalační balíčky nebo oznámení nejsou navázány na již neexistující nebo nedostupné objekty. Po kliknutí budete přesměrováni do konkrétní sekce s problémovými objekty.

Rozhodnutí

Při detekci klonového zařízení nebo změny hardware se v této sekci zobrazí rozhodnutí, které je nutné vyřešit. Pro více informací přejděte do kapitoly řešení klonovaných počítačů.