ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Představení

ESET Business Account (EBA) umožňuje vlastníkům firemních licencí ESET spravovat všechny licence z jednoho místa. Po přidání licencí do portálu ESET Business Account můžete přiřadit část jednotek lokalitám nebo dále přidělit přístup ke správě licencí osobám, kterým důvěřujete.

EBA vám nabízí:

Distribuci části licence lokalitám (pobočkami)

Detailní přehledy o využití licence včetně informací o aktivovaných produktech

Přiřazení uživatelů konkrétním lokalitám

Ochranu vašeho účtu (správy licencí) prostřednictvím dvoufázového ověření

Přístup k ESET PROTECT, prostřednictvím kterého můžete mj. nasadit a spravovat ESET Full Disk Encryption

Možnost aktivovat ESET LiveGuard Advanced

Přístup k ESET Cloud Office Security

Přístup k ESET Inspect

Správu ESET Secure Authentication SDK klíčů a SMS kreditu


note

Náhrada za ESET License Administrator

ESET Business Account je nástupcem ESET License Administrator, který dosáhl 30. června 2022 konce svého životního cyklu. Další informace týkající se ukončení ESET License Administrator naleznete v samostatném článku.


important

Správa ESET Endpoint Encryption (EEE) licencí

Licence pro ESET Endpoint Encryption (dříveDESlock) nejsou kompatibilní s ESET Business Account. Více informací o správě licencí pro EEE naleznete v uživatelské příručce k produktu EEE v kapitole EEE License Types.

Dostupnost služby

ESET Status Portal zobrazuje aktuální stav cloudových služeb ESET, plánované výpadky a minulé incidenty. Pokud máte problém s podporovanou službou ESET a nevidíte ji uvedenou na Stavovém portálu, kontaktujte technickou podporu ESET.

Monitorovací týmy interně ověřují potenciální problémy a potvrzené incidenty jsou zveřejňovány a aktualizovány ručně, aby byla zachována vysoká důvěryhodnost a přesnost. Proto se objevují na stavovém portálu s mírným zpožděním. Kratší incidenty s nemusí být zveřejněny, pokud jsou vyřešeny ještě před ručním potvrzením.