Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz kategorię
Wybierz temat

Instalacja/Aktualizacja/Migracja

ESET PROTECT On-Prem to aplikacja umożliwiająca zarządzanie produktami firmy ESET na klienckich stacjach roboczych i serwerach w środowisku sieciowym z jednej lokalizacji centralnej. Dzięki wbudowanemu systemowi zarządzania zadaniami dostępnemu w programie ESET PROTECT On-Prem można instalować rozwiązania zabezpieczające firmy ESET na komputerach, szybko zdalnie reagować na nowe problemy i wykryte zagrożenia.

Sam program ESET PROTECT On-Prem nie zapewnia ochrony przed szkodliwym kodem. Ochrona środowiska użytkownika zależy od obecności na stacjach roboczych lub serwerach rozwiązania zabezpieczającego firmy ESET, takiego jak ESET Endpoint Security czy ESET Server Security dla Windows.


important

Od wersji 11.0 nazwa programu ESET PROTECT została zmieniona na ESET PROTECT On-Prem.

W programie ESET PROTECT On-Prem zastosowano dwie główne zasady:

Scentralizowane zarządzanie — możliwość skonfigurowania całej sieci oraz zarządzania nią i monitorowania jej działania z jednego miejsca.

Skalowalność — system można wdrażać zarówno w niewielkich sieciach, jak i w wielkich środowiskach firmowych. Program ESET PROTECT On-Prem można dostosowywać do rozwoju infrastruktury.

Program ESET PROTECT On-Prem obsługuje nową generację produktów zabezpieczających firmy ESET i jest także zgodny z poprzednią generacją tych produktów.

Strony pomocy programu ESET PROTECT On-Prem zawierają instrukcje pełnej instalacji i uaktualniania:

Architektura programu ESET PROTECT On-Prem

Procedura instalacji

Procedury uaktualniania

Procedury migracji

Procedury dezinstalacji

Zarządzanie licencjami

Procedury wdrażania i Wdrażanie agenta przy użyciu obiektu GPO lub programu SCCM

Pierwsze kroki po zainstalowaniu programu ESET PROTECT On-Prem

Podręcznik administracji