ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Yükleme işlemi


important

Yükleme kılavuzu ESET PROTECT On-Prem ürününün nasıl yükleneceğine ilişkin çeşitli yolları içerir ve çoğunlukla kurumsal müşterilere yöneliktir. 250 Windows ESET uç nokta ürününü yönetmek için bir Windows platformuna ESET PROTECT On-Prem ürününü yüklemek istiyorsanız lütfen Tümü bir arada yükleme bölümüne bakın.

Mevcut ESET PROTECT On-Prem yüklemenizi yükseltmek için Yükseltme işlemleri'ne bakın.

ESET PROTECT yükleyicileri, ESET web sitesinin ESET PROTECT ürününü indirme bölümünde bulunmaktadır. Farklı yükleme yöntemlerini desteklemek için farklı biçimler kullanılabilir. Tümü bir arada sekmesi varsayılan olarak seçilidir. VA veya bağımsız bir yükleyici indirmek için uygun sekmeyi tıklayın. Kullanılabilir seçenekler şunlardır:

Sıkıştırılmış zip biçimindeki ESET PROTECT On-PremTümü bir arada yükleyici paketi.

Tüm ESET PROTECT yükleyicilerini (ESET PROTECT Virtual Appliance araçları hariç) içeren bir ISO resmi.

Sanal gereçler (OVA dosyaları). ESET PROTECT Virtual Appliance dağıtımı, ESET PROTECT On-Prem ürününü sanallaştırılmış bir ortamda çalıştırmak isteyen veya daha basit bir yüklemeyi tercih eden kullanıcılar için önerilir. Adım adım talimatlar için tüm ESET PROTECT Virtual Appliance dağıtım kılavuzumuza bakın.

Her bileşen için ayrı yükleyici - Windows ve Linux platformları.

Ek yükleme yöntemleri:

Adım adım Linux için yükleme talimatları


note

Kasım 2022'den bu yana Azure Marketplace üzerinde ESET PROTECT Virtual Appliance ürününü sunmuyoruz. Alternatif olarak, ESET PROTECT (cloud)'u kullanabilir ve ESET'in gerekli tüm altyapı bileşenlerini yönetmesine izin verebilirsiniz.


important

Yüklemeden sonra ESET PROTECT Server makinenizin Bilgisayar adını değiştirmeyin. Daha fazla bilgi için ESET PROTECT Server'da IP adresi veya ana bilgisayar adını değiştirme bölümüne bakın.

Ortamınız için ne tür bir ESET PROTECT On-Prem yüklemesinin uygun olduğuna karar vermeye çalışıyorsanız, en uygun seçimi yapmanızı sağlayacak aşağıdaki karar tablosuna bakın: Örneğin:

Bulutta ESET PROTECT On-Prem için yavaş bir İnternet bağlantısı kullanmayın.

SMB müşterisiyseniz, tümü bir arada yükleyiciyi kullanın.

Donanım ve altyapı boyutu bölümüne de bakın. ESET PROTECT On-Prem ürününü fiziksel veya sanal makinelere yükleyebilirsiniz.

Yükleme yöntemi

 

Müşteri türü

 

Taşıma

 

ESET PROTECT On-Prem Yüklemesi için ortam

 

İnternet bağlantısı

SMB

Kurumsal

Evet

Hayır

Sunucu yok

Tahsis edilmiş sunucu

Paylaşılan sunucu

Sanallaştırma platformu

Bulut hizmeti

Yok

Tamam

Kötü

Tümü Bir Arada:
Windows Server

 

 

 

Tümü Bir Arada:
Windows Desktop

 

 

 

 

 

 

Virtual Appliance

 

 

 

 

 

 

Linux Bileşeni

 

 

 

 

Windows Bileşeni