Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Паролі віртуального пристрою ESET PROTECT

Віртуальний пристрій ESET PROTECT використовує кілька різних облікових записів користувачів. У наведеній нижче таблиці описано різні типи облікових записів:

Тип облікового запису

Iм'я користувача

Пароль за замовчуванням

Опис і використання

Користувач root операційної системи

root

eraadmin

Це обліковий запис, який можна використовувати для входу на віртуальний пристрій ESET PROTECT. Він дозволяє отримати доступ до консолі керування віртуального пристрою ESET PROTECT і інтерфейсу керування Webmin, а також виконати скидання параметрів до початкового стану або витягання бази даних з іншого сервера. Зазвичай потрібно буде ввести пароль віртуальної машини.

Адміністратор

admin

eraadmin

Цей обліковий запис користувача в групі sudo доступний лише в Rocky Linux і потрібен для віддаленого доступу через SSH (скористайтеся правами користувача root у CentOS).

Користувач root бази даних (MySQL)

root

eraadmin

Це обліковий запис суперкористувача сервера бази даних MySQL. Він дозволяє виконувати операції з базою даних, зокрема резервне копіювання або відновлення. Зазвичай потрібно буде ввести пароль користувача root бази даних.

Адміністратор ESET PROTECT Web Console

Administrator

указується під час налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT

Цей пароль важливий, оскільки він дає змогу отримати доступ до веб-консолі ESET PROTECT.

Пароль за замовчуванням змінено під час налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT. Усі наведені вище облікові записи мають однаковий пароль, який ви вказали під час налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT. Проте для кожного облікового запису можна задати окремий пароль. Це підвищить рівень безпеки, хоча й може становити певні труднощі, пов’язані з використанням низки паролів. Можливо, потрібно буде визначитися з ефективним способом керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT для уникнення ускладнень.


note

Під час розгортання віртуального пристрою ESET PROTECT, який ще не налаштований, для всіх указаних вище облікових записів буде використовуватися однаковий пароль eraadmin до його зміни під час налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT.

Якщо ви забули пароль для будь-якого з наведених вище облікових записів, див. розділ Відновлення забутого пароля для віртуального пристрою ESET PROTECT.