Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Інтерфейс керування Webmin

Webmin — це сторонній веб-інтерфейс, що спрощує процес керування системою Linux. Webmin розроблений для користувачів, які мають певний досвід роботи з Linux, але не знайомі з тонкощами адміністрування системи. Він дозволяє виконувати такі завдання через простий веб-інтерфейс і автоматично оновлює всі потрібні файли конфігурації для вас. Це полегшує завдання адміністрування системи.

Webmin доступний через веб-браузер, ви можете увійти в нього з будь-якої системи (клієнтського комп’ютера або мобільного пристрою), яка підключена до вашої мережі. Його легше використовувати через мережу, ніж локально за допомогою інших графічних програм конфігурації.

Усі останні версії Webmin можна вільно розповсюджувати й модифікувати для комерційного й некомерційного використання. Більш докладну інформацію див. на веб-сторінках Webmin.

Доступ до Webmin


important

Webmin входить до складу віртуального пристрою ESET PROTECT.

Щоб почати його використовувати, необхідно його увімкнути.

Він використовує HTTPS і виконується на порту 10000. IP-адреса Webmin відображатиметься на екрані консолі керування віртуального пристрою ESET PROTECT.

1.Відкрийте веб-браузер і в рядку адреси введіть IP-адресу або ім’я хоста розгорнутого віртуального пристрою ESET PROTECT; використовуйте порт 10000. URL-адреса має бути в такому форматі: https://<hostname or IP address>:10000, наприклад https://10.20.30.40:10000 або https://protectva:10000.

2.Уведіть ім’я користувача й пароль:

ім’я користувача — root;

за замовчуванням використовується пароль eraadmin, однак якщо ви змінили його, використовуйте пароль, указаний у конфігурації віртуального пристроюESET PROTECT.

webmin_login

Після успішного входу буде відображатися панель інструментів Webmin.