Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Скидання параметрів до початкового стану

За допомогою функції "Factory reset" можна повернути віртуальний пристрій ESET PROTECT до початкового стану, який він мав відразу після розгортання. Усі налаштування й параметри будуть скинуті, всю базу даних ESET PROTECT буде видалено.


warning

Перш ніж скористатися функцією Скидання параметрів до початкового стану, наполегливо рекомендуємо створити резервну копію бази даних ESET PROTECT. Після скидання параметрів до початкового стану ваша база даних буде пустою.

Функція "Factory reset" відновлює лише параметри, змінені під час налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT. Інші зміни й налаштування буде збережено. Функція "Factory reset" не відновлює початковий стан віртуального пристрою повністю. Якщо виникають проблеми з віртуальним пристроєм ESET PROTECT, рекомендуємо розгорнути нову машину. Дотримуйтеся вказаної нижче послідовності дій, щоб виконати оновлення/міграцію або аварійне відновлення.

1.Увійдіть у режим керування. Для цього введіть пароль і двічі натисніть клавішу Enter. За допомогою клавіш зі стрілками виберіть Factory reset і натисніть клавішу ENTER.

factory_reset

2.Натисніть клавішу ENTER, щоб виконати скидання параметрів до початкового стану для віртуального пристрою ESET PROTECT або можна вийти з меню за допомогою сполучення клавіш Ctrl+C на цьому екрані.


warning

Під час скидання параметрів до початкового стану не натискайте Ctrl+C, оскільки можна зашкодити віртуальному пристрою.

factory_reset_02


note

Якщо під час роботи функції Скидання параметрів до початкового стану на екрані з’являються будь-які повідомлення про помилку, запустіть процедуру скидання знову. Якщо під час повторного виконання функції Скидання параметрів до початкового стану проблема не зникає або ви не впевнені в цьому, рекомендуємо виконати розгортання "з нуля". Для цього можна виконати дії, описані для оновлення/міграції або виконати аварійне відновлення.

Після запуску функції "Factory reset":

скидається конфігурація мережі, усі паролі й ім’я хоста

видаляються всі дані з бази даних ESET PROTECT

скидається пароль користувача бази даних ESET PROTECT

Після перезавантаження віртуального пристрою ESET PROTECT він буде в первісному стані (як щойно після розгортання). Тепер можна приступати до налаштування з нуля.


note

Спеціальні модифікації або параметри, які не відносяться ESET PROTECT On-Prem, залишаться незмінними.