ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Algılamaları Yönetme

cloud_detections_details

Tespit önizlemesi yan panelini sağ tarafta görüntülemek için bir tespit adını tıklayın.

Algılamaları yönetmek için öğeyi tıklayın ve mevcut işlemlerden birini seçin veya bir ya da daha fazla öğenin yanındaki onay kutusunu işaretleyin ve Algılamalar ekranının alt kısmındaki düğmeleri kullanın:

Tarama - Seçili algılamayı bildiren cihazda İsteğe Bağlı Tarama Görevi çalıştırılır.

details_default Ayrıntılar - Algılama ayrıntılarına bakın.

Bilgisayar - Algılamanın bulunduğu bilgisayarda yapabileceğiniz işlemlerin listesini sunar. Bu liste Bilgisayarlar bölümündeki listenin aynısıdır.

audit_log Denetleme günlüğü - Seçili öğe için Denetim Günlüğü'nü görüntüleyin.

icon_resolved Çözümlendi Olarak İşaretle / icon_not_resolved Çözümlenmedi Olarak İşaretle - Algılamaları burada veya Bilgisayar ayrıntıları'nda çözümlendi/çözümlenmedi olarak işaretleyebilirsiniz.

scan_default Tarama Yolu (yalnızca icon_antivirusAntivirus tespitleri için - bilinen yollara sahip dosyalar - kullanılabilir) - Önceden tanımlanan yollar ve hedeflerle İsteğe Bağlı Tarama Görevi oluşturun.

icon_create_exclusion Tarama dışı bırakma işlemi oluştur (yalnızca icon_antivirus Antivirus tespitleri icon_firewall Güvenlik Duvarı IDS kuralları için kullanılabilir) - Tespit odaklı tarama dışı bırakma işlemleri oluşturun.

icon_inspect_default Investigate (Inspect), öğeleri doğrudan ESET Inspect Web Konsolunda açmanıza olanak tanır. Sağ üstteki Inspect icon_inspect_default simgesi, ESET Inspect Web Konsolu Tespitler bölümünü açar. ESET Inspect yalnızca ESET Inspect lisansınız olduğunda ve ESET Inspect aracı ESET PROTECT ürününe bağlandığında kullanılabilir. Bir Web Konsolu kullanıcısı Access to ESET Inspect aracına erişim için Okuma veya üzeri bir izne sahip olmalıdır.

icon_send_file Dosyayı ESET LiveGuard'ye Gönder seçeneği yalnızca icon_blocked Engellenen dosyalar için kullanılabilir. Kullanıcı, zararlı yazılım analizi için (ESET LiveGuard Advanced) ESET PROTECT Web Konsolu'ndan bir dosya gönderebilir. Gönderilen Dosyalar'da dosya analizinin ayrıntılarını görebilirsiniz. Yürütülebilir dosyaları analiz için ESET uç nokta ürününden ESET LiveGuard Advanced aracına manuel olarak gönderebilirsiniz (ESET LiveGuard Advanced lisansınız olmalıdır).