ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Oturum açma ekranı

ESET PROTECT Ürününe ESET Business Account üzerinden giriş yapmanızı öneririz. ESET Business Account aracından doğrudan ESET PROTECT ürününü açabilirsiniz. ESET Business Account ve ESET PROTECT ürünlerine eş zamanlı olarak giriş yapabileceğiniz için bu giriş yöntemi önerilir. Doğrudan ESET PROTECT ürünü girişinden de ESET PROTECT ürününde oturum açılabilir, ancak ESET Business Account aracında oturum açmış olmanızı gerektiren belirli işlevlerde sorun yaşayabilirsiniz.

ESET Business Account giriş kimlik bilgileri (kullanıcı adı ve parola), yukarıda belirtilen yöntemlerin her ikisi için de kullanılabilir.


note

Giriş yaparken sorunlarla karşılaşıyor veya giriş yapmaya çalışırken hata mesajları alıyorsanız, sorununuzun çözümüne yönelik öneriler için Web Konsolu Sorun Giderme bölümüne bakın.

Giriş ekranı ve ESET PROTECT Web Konsolu dili ESET Business Account Kullanıcı Ayarları > Dil'de değiştirilebilir.


note

Web konsolunun tüm öğelerinin dil değişikliğinden sonra değiştirilmeyeceğini lütfen unutmayın.  Bazı öğeler (varsayılan kontrol panelleri, ilkeler, görevler vb.) ise ESET PROTECT örneğinizin ilk yapılandırması sırasında oluşturulur ve dilleri değiştirilemez.

Unutulan Parola hesabınızın unutulan parolasını kurtarmanıza olanak tanır.

cloud_webconsole_change_password

Oturum yönetimi ve güvenlik ölçümleri:

Giriş IP adresi kilitIemesi

Aynı IP adresinden 10 başarısız giriş denemesi (örneğin yanlış giriş bilgileri kullanarak) yaptıktan sonra bu IP adresinden yapılan diğer giriş denemeleri geçici olarak engellenir. 15 dakika sonra, doğru kimlik bilgilerini kullanarak giriş yapın. Giriş denemeleri için getirilen IP adresi yasağı mevcut oturumları etkilemez.