Uživatelské nastavení

V této části můžete konfigurovat osobní uživatelské nastavení. K nastavení uživatelského účtu se dostanete po kliknutí na jméno účtu v pravém horním rohu ESET PROTECT Cloud konzole (vedle tlačítka Odhlásit). Do ESET PROTECT Cloud Web Console můžete být souběžně přihlášeni vícekrát (z více zařízení či prohlížečů). Naleznete zde rovněž informace o tom, z kolika zařízení jste přihlášeni.

note

Poznámka

Provedené nastavení se týká výhradně aktuálně přihlášeného uživatele. Každý uživatel ESET PROTECT Cloud Web Console může mít nastaveno vlastní časové pásmo Toto uživatelem definované pásmo se použije pro přepočet zobrazených časů ve všech částech ESET PROTECT Cloud Web Console.

Nastavení času

ESET PROTECT Cloud ukládá veškerá data v mezinárodním standardu času, tedy v UTC (Coordinated Universal Time). UTC čas je automaticky převeden do časového pásma, ve kterém používáte ESET PROTECT Cloud Web Console (v potaz se bere střídání času). ESET PROTECT Cloud Web Console tedy údaje zobrazí v lokálním čase, ve kterém ESET PROTECT Cloud Web Console běží (nikoli v UTC). Nastavení zobrazení času v ESET PROTECT Cloud Web Console můžete kdykoli ovlivnit změnou ve svém uživatelském účtu.

Pokud nechcete zobrazovat čas v lokálním čase, odškrtněte možnost Použít lokální čas prohlížeče a vyberte si časové pásmo ručně. Dále se rozhodněte, zda se má zohledňovat posun způsobený letním časem.

time_zone01

important

Důležité

V některých částech webové konzole můžete narazit na možnost použití jiného časového pásma. Při vytváření podmínky spuštění se automaticky použije časové pásmo ESET PROTECT Cloud Web Console. Pomocí možnosti Použít lokální čas serveru se pro provedení úlohy použije čas na serveru, místo časového pásma, ve kterém je ESET PROTECT Cloud Web Console.

time_zone02

Změny týkající se času uložíte pomocí tlačítka Uložit nastavení času.

Uložený stav uživatele

Pokud chcete obnovit uživatelské rozhraní na výchozí hodnoty (nastavení sloupců, zapamatované filtry, připnuté nabídky atp.), použijte možnost Obnovit uložený stav uživatele. Po provedení této akce se při dalším přihlášení znovu zobrazí průvodce prvotním nastavením.

reset_stored_user_data

Aktivní relace

V této části naleznete informace o aktivních relacích (kolikrát je uživatel přihlášen). K dispozici jsou tato data:

IP adresa zařízení, ze kterého je uživatel k ESET PROTECT Cloud Web Console přihlášen.

Datum a čas přihlášení.

Použitý jazyk ESET PROTECT Cloud Web Console.

cloud_active_sessions

Aktuální relace je označena štítkem Tato relace.