Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Програмне забезпечення Safetica

Про Safetica

Safetica – це стороння компанія з розробки програмного забезпечення, яка входить в ESET Technology Alliance. Safetica розробляє рішення у сфері безпеки IT для уникнення втрати даних і доповнює рішення з безпеки ESET. До основних функцій програмного забезпечення Safetica належать:

запобігання втрати даних – спостереження за всіма жорсткими дисками, USB-накопичувачами, передаванням файлів у мережі, електронними поштами та принтерами, а також доступом до файлів програм;

звітність і блокування активності – для операцій із файлами, веб-сайтів, електронної пошти, обміну миттєвими повідомленнями, використання програм та пошукових ключових слів.

Принцип роботи Safetica

Safetica розгортає агент (кінцевий клієнт Safetica) на вибраних робочих станціях і підтримує постійне з’єднання з ними через сервер (Служба керування Safetica). Цей сервер створює базу даних активності робочих станцій і розповсюджує нові політики та правила захисту даних на кожну робочу станцію.

Інтеграція Safetica з ESET PROTECT

Агент ESET Management виявляє програмне забезпечення Safetica та повідомляє про нього як про програмне забезпечення ESET у розділі Відомості про комп’ютер > Інстальовані програми. Веб-консоль ESET PROTECT оновить агент Safetica за наявності нової версії.

Розгорнути Safetica агент

Ви можете розгорнути агент Safetica безпосередньо з веб-консолі ESET PROTECT з репозиторію програмного забезпечення ESET, скориставшись завданням інсталяції програмного забезпечення та ввівши STSERVER=Server_name в параметри інсталяції (Server_name – це ім’я хоста / IP-адреса сервера, на якому інстальовано службу керування Safetica).

Крім того, ви можете інсталювати агент Safetica за допомогою клієнтського завдання "Запуск команди".

arrow_down_business Використання завдання "Запуск команди"

Оновити Safetica агент

Щоб оновити агент Safetica на керованому комп’ютері, перейдіть до пункту Відомості про комп’ютер > Інстальовані програми > Агент Safetica та клацніть Оновити продукти ESET.

Видалення агента Safetica

Щоб видалити агент Safetica з керованого комп’ютера, перейдіть до пункту Відомості про комп’ютер > Інстальовані програми > Агент Safetica та клацніть Видалити.