Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Видалити програмне забезпечення

Завдання з видалення програмного забезпечення використовується для видалення продукту ESET з клієнтських комп’ютерів, якщо той більше не потрібен.

Щоб створити нове завдання клієнта, виберіть один із наведених нижче варіантів:

Виберіть Завдання > Створити > add_new_defaultЗавдання клієнта.

Клацніть Завдання, виберіть потрібний тип завдання й клацніть Створити > add_new_defaultЗавдання клієнта.

Клацніть цільовий пристрій у вікні Комп’ютери й виберіть пункти icon_tasks Завдання > add_new_defaultСтворити завдання.

Основна

У розділі Основне введіть основну інформацію про завдання, як-от назву й опис (необов’язково). Клацніть Вибрати теги, щоб призначити теги.
У розкривному меню Завдання виберіть тип завдання, яке потрібно створити й налаштувати. Якщо перед створенням завдання ви вибрали конкретний тип завдання, у меню Завдання параметри буде встановлено на основі попереднього вибору. Завдання (див. список усіх завдань) визначає параметри та поведінку завдання.

Налаштування

Параметри видалення програмного забезпечення

Видалити – програма зі списку

Ім’я пакета – виберіть компонент ESET PROTECT, продукт для захисту клієнтського комп’ютера або сторонню програму. Ви можете ввімкнути звіти про сторонні програми (не ESET) у налаштуваннях політики агента. У списку відобразяться всі пакети, які можна видалити з вибраних клієнтських комп’ютерів.


important

Після видалення агента ESET Management з клієнтського комп’ютера ESET PROTECT більше не керує пристроєм.

Продукт ESET для захисту може зберегти деякі налаштування після видалення агента ESET Management.

Якщо агент захищено паролем, його не вдасться видалити. Перш ніж вимкнути керування пристроєм, рекомендуємо скинути деякі параметри, які ви не хочете зберігати (наприклад, захист паролем), до значень за замовчуванням за допомогою політики.

Усі завдання, які виконуються на агенті, буде припинено. Залежно від реплікації статус виконання цього завдання (Виконується, Завершено або Не виконано) може не відображатися належним чином у веб-консолі ESET PROTECT.

Після видалення агента ви можете керувати продуктом для захисту за допомогою вбудованого графічного інтерфейсу EGUI або команди eShell.

Версія пакета – можна видалити певну версію пакета (що спричиняє проблеми) або всі його версії.

Параметри видалення – можна вказати параметри видалення.

Поставте прапорець Автоматично перезавантажувати за необхідності, щоб примусово виконати автоматичне перезавантаження клієнтського комп’ютера після інсталяції. Або ви можете не встановлювати прапорець і вручну перезавантажити клієнтські комп’ютери. Ви можете налаштувати процедуру перезавантаження та вимкнення керованих комп’ютерів. На комп’ютері має виконуватися агент ESET Management 9.1 і новіших версій, а також продукт з безпеки ESET, які підтримують цей параметр.

Видалити – сторонній антивірус (на базі OPSWAT)

Ви можете ввімкнути звіти про сторонні програми (не ESET) у налаштуваннях політики агента.

Перелік сумісних антивірусів див. у нашій статті бази знань. Ця процедура видалення відрізняється від процедури в меню Інсталяція та видалення програм. У ній використовуються альтернативні методи ретельного видалення сторонніх антивірусів, зокрема будь-які залишкові записи реєстру й інші сліди.

Щоб надіслати завдання на видалення стороннього антивірусу з клієнтських комп’ютерів, дотримуйтеся покрокових інструкцій зі статті Видалення стороннього антивірусу з клієнтських комп’ютерів за допомогою ESET PROTECT.

Щоб дозволити видалення програм, захищених паролем, перегляньте нашу статтю бази знань.

Звіт

Перегляньте зведену інформацію про налаштовані параметри й натисніть Готово. Створиться клієнтське завдання й відкриється спливаюче вікно:

Клацніть Створити тригер (рекомендується), щоб указати цільові об’єкти клієнтського завдання (комп’ютери або групи) й тригер.

Якщо ви клацнули Закрити, можна створити Тригер пізніше: клацніть екземпляр клієнтського завдання й у розкривному меню виберіть пункт restart_default Запустити на.

client_task_finish

У розділі Завдання відображаються індикатор перебігу, піктограма статусу та відомості кожного створеного завдання.


note

Під час завдання з видалення продукту ESET для захисту може відобразитися викликана паролем помилка, наприклад: Продукт: ESET Endpoint Security – помилка 5004. Введіть правильний пароль, щоб продовжити деустановку. Ця помилка пов’язана з активним параметром захисту пароля в продукту ESET для захисту. Застосуйте політику на клієнтських комп’ютерах, щоб зняти захист паролем. Після цього ви зможете видалити продукти ESET для захисту за допомогою завдання з видалення програмного забезпечення.