Видалити комп’ютер зі списку керованих

Щоб видалити пристрій зі списку керованих, натисніть Комп’ютери, виберіть пристрій і натисніть delete_defaultВидалити. Відкриється діалогове вікно з діями, які потрібно виконати.

remove_computer_from_management


important

Перш ніж перейти до наступного кроку, переконайтеся, що ви завершили попередній крок. Це необхідно для належного видалення пристрою.

1.Скинути параметри робочої станції. Натисніть Керувати політиками й видаліть усі застосовані політики, щоб дозволити керування локальними пристроями. Перегляньте Правила видалення політик у розділі Політики. Якщо для входу в налаштування продукту Endpoint установлено пароль, створіть нову політику, щоб видалити пароль (створіть пароль, але нічого не вводьте в ньому). Для комп’ютерів, зашифрованих за допомогою ESET Full Disk Encryption, виконайте дії з дешифрування.

2.Припинити керування комп’ютером. Запустіть завдання Припинення керування або видаліть агент ESET Management чи продукт ESET для захисту локально з комп’ютера. З’єднання між комп’ютером і ESET PROTECT буде призупинено.

3.Видалити комп’ютер із бази даних. Перш ніж видалити комп’ютер зі списку керованих пристроїв, переконайтеся, що він більше не підключається до ESET PROTECT.

Щоб видалити ліцензію з усіх продуктів ESET, інстальованих на вибраному комп’ютері, поставте прапорець Я хочу деактивувати інстальовані продукти ESET. Перегляньте також розділ Деактивація продуктів ESET для бізнесу.