ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Přidání nových uživatelů

1.Pro přidání uživatele klikněte v hlavním menu na Uživatelé zařízení > Přidat uživatele. Tuto možnost využijte pro ruční přidání uživatelů, kteří nebyli načteni automaticky prostřednictvím serverové úlohy Synchronizace uživatelů.

add_new_user_management01

2.Nejprve zadejte jméno uživatele. Pro přidání dalších uživatelů klikněte na +Přidat. Velké množství uživatelů můžete přidat hromadně importováním z CSV, kdy nahrajete na server .csv soubor obsahující seznam uživatelů. Kopírovat a vložit – po kliknutí můžete seznam adres zkopírovat ze schránky (tato funkce funguje podobně jako Import CSV). Volitelně můžete přidat popis, pro snadnější identifikaci uživatele.

3.Nadřazenou skupinu můžete vybrat již existující nebo vytvořit novou.

4.Pro přiřazení štítku klikněte na možnost Vybrat štítky.

5.Z rozbalovacího menu Detekce konfliktů vyberte akci, která se má provést, pokud již uživatel v ESET PROTECT existuje:

Dotázat se při konfliktu: při výskytu kolize budete vyzváni k vybrání jedné z níže uvedených akcí.

Přeskočit konfliktní uživatele: Uživatel se stejným jménem nebude přidán. Tuto možnost použijte také v případě, kdy v ESET PROTECT využíváte vlastní atributy, a nechcete, aby došlo k jejich přepsání při synchronizaci s Active Directory.

Přepsat konfliktní počítače: Nový uživatel nahradí stávajícího uživatele v ESET PROTECT se stejným jménem. Pokud má uživatel stejné SID, existující uživatel v ESET PROTECT bude odstraněn ze skupiny, ve které byl zařazen.

6.Akci dokončete kliknutím na tlačítko Přidat. Uživatel se vytvoří v nadřazené skupině uživatelů.

add_new_user_management02