Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga ypač svarbi ESET, spol. s r. o., kurios registruota buveinė yra Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic, užregistruota prekybos registre, kurį administruoja Bratislavos I apylinkės teismo, Sro skyrius, įrašo Nr., 3586/B, įmonės registracijos numeris 31333532 kaip duomenų valdytojas (toliau – ESET arba „mes“). Norime laikytis skaidrumo reikalavimo, teisiškai standartizuoto pagal ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). Šią privatumo politiką skelbiame tam, kad pasiektume šį tikslą ir informuotume savo klientą (toliau – „galutinis naudotojas“ arba „jūs“), kaip duomenų subjektą, toliau nurodytomis su asmens duomenų apsauga susijusiomis temomis:

Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas,

Duomenų bendrinimas ir konfidencialumas,

Duomenų saugumas,

Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės,

Jūsų asmens duomenų tvarkymas

Kontaktinė informacija.

Bendros taisyklės

Privatumo politika taikoma „ESET Password Manager“ programos atisisiuntimui, teikimui ir naudojimui („Programa“), taip pat su Programa susijusių paslaugų teikimui („Paslaugos“).

ESET kartas nuo karto savo nuožiūra gali pakoreguoti šią Privatumo politiką. Atsiųsime jums pranešimą el. paštu su nuoroda į pakeistą Privatumo politiką arba informuosime apie pakeistą Programos versiją. Jei nesutinkate ar negalite laikytis pakeistos Privatumo politikos, turite nustoti naudotis Programa ir Paslaugomis ir jas išdiegti. Bus laikoma, kad sutikote su pakeista Privatumo politika, jei toliau naudositės Programa ir Paslaugomis jai įsigaliojus.

Asmens duomenų tvarkymas

ESET Programą ir paslaugas teikia pagal Naudojimosi sąlygas („Sąlygos“), tačiau kai kuriems dalykams, susijusiems su jų teikimu, gali reikėti ypatingo dėmesio. Todėl norėtume suteikti jums daugiau informacijos apie duomenų rinkimą, susijusį su mūsų Programa ir paslaugomis.

Pirma, norime jus patikinti, kad visi duomenys, kuriuos pasirinksite saugoti Programoje, pvz., prisijungimo kredencialai (prisijungimo duomenys ir slaptažodžiai) ir susietų svetainių URL, kreditinių kortelių numeriai, pastabos ar duomenys iš žiniatinklio formų, bus saugomi tik kompiuteryje, telefone ar kitame paskirtame įrenginyje ir apsaugoti bei užšifruoti pagrindiniu slaptažodžiu. Norint įgalinti savo prisijungimo kredencialų ar kitų Programoje saugomų duomenų naudojimą visuose įrenginiuose, juos sinchronizuoti ir atnaujinti, duomenys iš Programos yra saugomi šifruota forma mūsų serveriuose arba mūsų paslaugų teikėjų serveriuose, siekiant užtikrinti Paslaugos teikimą. Nei ESET, nei paslaugų teikėjai neturi prieigos prie užšifruotų duomenų ir nesaugo jūsų pagrindinio slaptažodžio. Tik jūs turite raktą duomenims iššifruoti. ATKREIPKITE DĖMESĮ, KAD NĖRA JOKIO BŪDO ATKURTI JŪSŲ DUOMENIS, JEI PAMIRŠITE PAGRINDINĮ SLAPTAŽODĮ.

Antra, mes nerenkame ir nesaugome duomenų apie jūsų naršymo veiklas. Mūsų Programa NERENKA ir nesiunčia informacijos apie jūsų lankomas svetaines ar bet kokios kitos informacijos apie jūsų naršymo istoriją jokiam subjektui. Mūsų Programa saugo tik tas svetaines, kurias pasirenkate įrašyti, arba tas svetaines, kurios yra susijusios su jūsų prisijungimo kredencialais, įrašytais į Programą, tačiau mes neturime prieigos prie tokių duomenų, nes jie yra užšifruoti jūsų pagrindiniu slaptažodžiu.

Be to, kad veiktų mūsų Paslaugos ir susijusi Programa, mes turime rinkti arba turėti prieigą prie tolesnės informacijos.

Duomenys, pateikti ESET per home.eset.com arba naudojant Programą, užpildant paslaugos aktyvinimo formą, naudojantis mūsų Paslaugomis, prisiregistruojant arba teikiant atsiliepimus ar komentarus, kuriuos daugiausia sudaro jūsų vardas, el. pašto adresas ir informacija apie jūsų licenciją. Šie duomenys leidžia mums aktyvinti Paslaugas, patvirtinti, kad turite teisę jomis naudotis, ir yra būtini norint teikti šias Paslaugas. Be to, ši informacija suteikia mums galimybę teikti jums informaciją apie jūsų Paslaugos naudojimą, siųsti paslaugos pranešimus, programinės įrangos naujinimus ir reaguoti į pagalbos užklausas. Atsižvelgiant į mūsų teisėtą interesą, kartais galime su jumis susisiekti, kad pateiktume informacijos apie savo produktus ir paslaugas.

Kai naudojatės Programa, mes taip pat renkame jūsų IP adresą, informaciją apie jūsų naudojimąsi Programa (pvz., jos naudojimo periodiškumą, pastabų ar kitų Programoje saugomų įvedimų skaičių), informaciją apie įrenginį ir interneto naršyklę, svetainių, kuriose saugote Programą, miniatiūras, kad galėtume teikti savo Paslaugas, padaryti jas saugesnes ir užtikrinti jums geresnį funkcionalumą ir naudotojo patirtį.

Jei diegimo metu pasirenkate naudoti slapukus, mūsų partnerio Exponea slapukai bus įrašyti į jūsų įrenginį ir suteiks mums įžvalgų, kaip naudojate Programą ir Paslaugas, kad galėtume jas tobulinti ir pasiūlyti jums ir kitiems klientams geresnę naudotojo patirtį.

Jei pasirenkate bendrinti slaptažodį su draugu arba papasakojate draugui apie mūsų Paslaugą, mes prašysime jo el. pašto adreso ir automatiškai išsiųsime pranešimą į jūsų draugo Programą arba išsiųsime pakvietimą į jo el. paštą, kad jis susikurtų paskyrą. Jūsų draugas mūsų siųstame pranešime gali matyti jūsų el. pašto adresą, todėl žinos, kas tai inicijavo. Mes saugosime jūsų draugo el. pašto adresą tik tam, kad išsiųstume tokį pranešimą. Jūsų draugas gali bet kuriuo metu su mumis susisiekti ir paprašyti, kad pašalintume šią informaciją iš duomenų bazės.

Bendros taisyklės

Mes tvarkome duomenis remdamiesi tik keletu teisinių pagrindų laikydamiesi BDAR teisės aktų sistemos. Mūsų veiklą iš esmės reglamentuoja

Sutarties reikalingumo teisinis pagrindas taikomas tada, kai reikia tvarkyti duomenis, nes tai yra būtina mūsų Programos ir Paslaugų veikimui.

Teisėto intereso teisinis pagrindas suteikia mums teisę rinkti duomenis apie jums teikiamos Programos ir Paslaugų naudojimą, kad galėtume teikti dar geresnę apsaugą, palaikymą ir pasiūlyti dar geresnę patirtį. Teisėtu interesu pripažįstama net ir rinkodara, todėl mes, remdamiesi šia sąvoka, savo interneto svetainėse naudojame slapukus ir palaikome ryšius su klientais.

Sutikimas, jei, remiantis teisės aktais, jis būtinas.

Teisinių įsipareigojimų, kuriais nustatomi reikalavimai dėl elektroninės komunikacijos, sąskaitų išrašymo ir atsiskaitymo, vykdymas.

Duomenų konfidencialumas

ESET yra įmonė, veikianti visame pasaulyje per susijusius subjektus ar partnerius, kurie priklauso mūsų platinimo, paslaugų ir palaikymo tinklui. ESET tvarkoma informacija gali būti perduodama susijusiems subjektams ar partneriams arba perduodama jų, kad būtų galima vykdyti sąlygas, pvz., teikti Paslaugas, tiekti Programą, teikti palaikymą arba pateikti sąskaitas. Remiantis jūsų buvimo vieta ir paslauga, kurią pasirinkote naudoti, mums gali tekti perduoti jūsų duomenis į šalį, dėl kurios nėra priimtas Europos Komisijos sprendimas dėl tinkamumo. Net ir šiuo atveju kiekvienas informacijos perdavimas yra reglamentuojamas pagal duomenų apsaugos teisės aktus ir yra vykdomas tik prireikus. Standartinės sutarčių sąlygos, įmonei privalomos taisyklės arba kita tinkama apsauga turi būti taikoma be jokių išimčių.

Visomis išgalėmis stengiamės nesaugoti duomenų ilgiau nei būtina, teikdami paslaugas pagal sąlygas. Saugojimo laikotarpis gali būti ilgesnis nei licencijos galiojimas, vien tam, kad galėtumėte lengvai ir patogiai atnaujinti. Mes ištrinsime Programoje saugomą užšifruotą jūsų duomenų versiją praėjus 60 dienų nuo licencijos galiojimo pabaigos. Žurnalai, susiję su Paslaugomis ir Programa bus saugomi metus. Tačiau kai kurie minimizuoti ir pseudoniminiai statistikos ir kiti duomenys gali būti toliau tvarkomi statistikos tikslais. Be to, kai kurie duomenys gali būti saugomi šiek tiek ilgiau atsarginėje sistemoje, taip pat saugos stebėjimo ir archyvavimo sistemose, kurios yra periodiškai ištrinamos pagal saugos strategijas.

ESET įgyvendina tinkamas technines ir organizacines priemones, užtikrinančias galimą riziką atitinkantį saugumo lygį. Stengiamės užtikrinti apdorojimo sistemų ir paslaugų konfidencialumą, vientisumą, prieinamumą ir atsparumą. Tačiau jei duomenų saugumo pažeidimas kelia pavojų jūsų teisėms ir laisvėms, esame pasirengę pranešti priežiūros institucijai ir duomenų subjektams. Kaip duomenų subjektas, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Duomenų subjekto teisės

Kiekvieno galutinio naudotojo teisės yra svarbios ir norėtume jus informuoti, kad visi galutiniai naudotojai (iš bet kurios ES ar bet kurios ES nepriklausančios šalies) turi toliau nurodytas ESET garantuojamas teises. Norėdami pasinaudoti savo duomenų subjekto teisėmis, galite susisiekti su mumis užpildę pagalbos formą arba el. paštu dpo@eset.sk. Identifikavimo tikslais prašome jūsų pateikti šią informaciją: Vardą ir pavardę, el. pašto adresas ir, jei yra, licencijos raktą arba kliento numerį ir įmonės priklausomybę. Prašome nesiųsti mums jokių kitų asmens duomenų, pvz., gimimo datos. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, jog tam, kad galėtume tvarkyti jūsų prašymą, taip pat identifikavimo tikslais tvarkysime jūsų asmens duomenis.

Teisę atšaukti sutikimą. Teisė atšaukti sutikimą taikoma tuo atveju, kai duomenų tvarkymas grindžiamas tik sutikimu. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu, turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą nenurodydami priežasčių. Jūsų sutikimo atšaukimas galioja tik ateityje ir neturi įtakos iki atšaukimo tvarkomų duomenų teisėtumui.

Teisę nesutikti. Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu taikoma tuo atveju, kai duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtu ESET arba trečiosios šalies interesu. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome, kad apsaugotume teisėtą interesą, jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę bet kuriuo metu nesutikti su mūsų įvardytu teisėtu interesu ir jūsų asmens duomenų tvarkymu. Jūsų prieštaravimas galioja tik ateityje ir neturi įtakos iki prieštaravimo tvarkomų duomenų teisėtumui. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome tiesioginės rinkodaros tikslais, nebūtina nurodyti prieštaravimo priežasčių. Tai taip pat taikoma profiliavimui tiek, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara. Visais kitais atvejais prašome trumpai informuoti mus apie savo skundus dėl teisėto ESET intereso tvarkyti jūsų asmens duomenis.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais, nepaisant jūsų sutikimo atšaukimo, turime teisę toliau tvarkyti jūsų asmens duomenis remdamiesi kitu teisiniu pagrindu, pvz., sutarties vykdymo tikslais.

Prieigos teisę. Kaip duomenų subjektas, turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie ESET saugomus jūsų duomenis.

Teisę ištaisyti. Jei netyčia tvarkome neteisingus jūsų asmens duomenis, turite teisę juos ištaisyti.

Teisę ištrinti ir teisę apriboti tvarkymą. Kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti pašalinti asmens duomenis arba apriboti jų tvarkymą. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome, pavyzdžiui, jums sutikus, jūs atšaukiate savo sutikimą ir nėra jokio kito teisinio pagrindo, pavyzdžiui, sutarties, mes nedelsdami pašaliname jūsų asmens duomenis. Jūsų asmens duomenys taip pat bus pašalinti, kai tik pasibaigus saugojimo laikotarpiui jie nebebus reikalingi nurodytiems tikslams.

Jei jūsų asmens duomenis naudosime tik tiesioginės rinkodaros tikslais ir jūs atšaukėte savo sutikimą arba išreiškėte prieštaravimą pagrindiniam teisėtam ESET interesui, apribosime jūsų asmens duomenų tvarkymą tiek, kiek įtrauksime jūsų kontaktinius duomenis į savo vidaus juodąjį sąrašą, kad išvengtume nepageidaujamo kontakto. Priešingu atveju jūsų asmens duomenys bus pašalinti.

Atkreipkite dėmesį, kad iš mūsų gali būti pareikalauta saugoti jūsų duomenis iki saugojimo įsipareigojimų ir įstatymų leidėjo ar priežiūros institucijų nustatytų terminų pabaigos. Saugojimo įsipareigojimai ir laikotarpiai taip pat gali atsirasti dėl Slovakijos teisės aktų. Po to atitinkami duomenys bus reguliariai pašalinami.

Teisę į duomenų perkeliamumą. Džiaugiamės galėdami jums, kaip duomenų subjektui, pateikti ESET tvarkomus asmens duomenis xls formatu.

Teisę pateikti skundą. Kaip duomenų subjektas, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai. ESET taikomi Slovakijos įstatymai, ir, kadangi priklausome Europos Sąjungai, esame saistomi jos duomenų apsaugos teisės aktų. Atitinkama duomenų priežiūros institucija yra Slovakijos Respublikos asmens duomenų apsaugos tarnyba, įsikūrusi Hraničná 12, 82007 Bratislava 27, Slovak Republic.

Kontaktinė informacija

Jei norėtumėte pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teise arba jei turite klausimų ar problemų, atsiųskite mums pranešimą šiuo adresu:

ESET, spol. s r.o.
Data Protection Officer
Einsteinova 24
85101 Bratislava
Slovak Republic
dpo@eset.sk