ESET Password Manager

Password Manager yra ESET Smart Security Premium paketo dalis. Password Manager apsaugomi ir laikomi jūsų slaptažodžiai bei asmens duomenys. Password Manager taip pat yra formų užpildymo funkcija, kuri taupo laiką automatiškai ir tiksliai užpildydama saityno formas.

Password Manager naudojimas

1.Įjungti Password Manager.

2.Importuokite arba kurkite savo tapatybes ir paskyras.

3.Susipažinkite su nustatymais.


note

Pastaba

ESET Password Manager DUK ir gedimų paieška anglų kalba ir kai kuriomis kitomis kalbomis.

Funkcijos ir privalumai

Sudėtingi slaptažodžiai

Integruotas slaptažodžių generatorius siūlo kurti sudėtingus, nenumanomus slaptažodžius. Jūsų prisijungimo kredencialai įsimenami automatiškai, kai sukuriamos naujos paskyros.

Automatinis prisijungimas prie svetainių ir programų

Password Manager integruojama į daugelį žiniatinklio naršyklių ir programų. Vienu spustelėjimu automatiškai paleidžiamos jūsų parankinės slaptažodžiu apsaugotos svetinės, prie kurių esate prisijungę.

Palaikoma daugelis platformų

Password Manager palaiko visas populiarias platformasWindows, macOS, iOS ir Android.

Naršyklės integravimas ir importavimas

Password Manager palaiko visas svarbias naršykles, todėl galite lengvai importuoti savo kredencialus ir tapatybes iš populiarių naršyklių arba kitų slaptažodžių tvarkyklių.

Saugumo ataskaita

Silpni slaptažodžiai rodomi vienoje vietoje, todėl visada žinote, kurioms paskyroms reikalingi geresni slaptažodžiai, kad būtų padidinta jūsų sauga.

Secure Me

„Secure Me“ suteikia galimybę atsijungti nuo paskyrų nuotoliniu būdu. Taip pat galite greitai išvalyti savo naršymo istoriją, slapukų failus arba nuotoliniu būdu uždaryti naršyklės skirtukus. Sužinokite, kaip veikia funkcija „Secure Me“.

Dviejų etapų autentifikavimas

Padidinkite savo duomenų saugumą įgalindami dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA).

Automatinis prisijungimas

Jei pasirinkote palikti jus prijungtą ilgesniam laikui (parinktisPrisiminti mane prisijungimo formoje), Password Manager tai prisimins kiekvieno prisijungimo metu.