ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

ESET Password Manager pristatymas

Password Manager Ši funkcija pasiekiama atsižvelgiant į jūsų įsigytą prenumeratą. Password Manager apsaugo ir saugo jūsų slaptažodžius ir asmeninius duomenis. Password Manager taip pat turi formų pildymo funkciją, kuri taupo jūsų laiką automatiškai ir tiksliai užpildydama žiniatinklio formas.

Password Manager naudojimas

1.Įjungti Password Manager.

2.Importuokite arba kurkite savo tapatybes ir paskyras.

3.Susipažinkite su nustatymais.


note

ESET Password Manager DUK pateikiami anglų ir keliomis kitomis kalbomis.

Funkcijos ir privalumai

Sudėtingi slaptažodžiai

Integruotas slaptažodžių generatorius siūlo kurti sudėtingus, nenumanomus slaptažodžius. Jūsų prisijungimo kredencialai įsimenami automatiškai, kai sukuriamos naujos paskyros.

Automatinis prisijungimas prie svetainių ir programų

Password Manager integruojama į daugelį žiniatinklio naršyklių ir programų. Vienu spustelėjimu automatiškai paleidžiamos parankinės slaptažodžiu apsaugotos svetainės ir jus prijungia.

Palaikoma daugelis platformų

Password Manager palaiko visas populiarias platformas – Windows, macOS, iOS ir Android.

Naršyklės integravimas ir importavimas

Password Manager palaiko visas svarbias naršykles, todėl galite lengvai importuoti savo kredencialus ir tapatybes iš populiarių naršyklių arba kitų slaptažodžių tvarkyklių.

Saugumo ataskaita

Silpni slaptažodžiai rodomi vienoje vietoje, todėl visada žinote, kurioms paskyroms reikalingi geresni slaptažodžiai, kad būtų padidinta jūsų sauga.

Secure Me

„Secure Me“ suteikia galimybę atsijungti nuo paskyrų nuotoliniu būdu. Taip pat galite greitai išvalyti savo naršymo istoriją, slapukų failus arba nuotoliniu būdu uždaryti naršyklės skirtukus. Sužinokite, kaip veikia funkcija „Secure Me“.

Dviejų etapų autentifikavimas

Padidinkite savo duomenų saugumą įgalindami dviejų veiksnių autentifikavimą (2FA).

Automatinis prisijungimas

Jei pasirinksite ilgesnį laiką likti prisijungę prie konkrečios žiniatinklio naršyklės (žymės langelisPrisiminti mane prisijungimo ekrane), Password Manager prisimins tai kiekvieną kartą jums prisijungiant šioje žiniatinklio naršyklėje, kol rankiniu būdu atsijungsite arba nustatysite automatinį atsijungimą po tam tikro laikotarpio.