ESETi veebiabi

Otsing Eesti
Valige teema

ESET Password Manager sissejuhatus

Password Manager funktsioon on saadaval vastavalt teie ostetud tellimusele. Password Manager kaitseb ja salvestab teie paroole ja isikuandmeid. Password Manager sisaldab ka vormide täitmise funktsiooni, mis säästab veebivormide automaatse ja täpse täitmisega aega.

Password Manager kasutamise alustamine

1.Luba Password Manager.

2.Importige või looge identiteedid ja kontod.

3.Tutvuge sätetega.


note

Rakenduse ESET Password Manager KKK on saadaval inglise keeles ja paljudes teistes keeltes.

Funktsioonid ja eelised

Tugevad paroolid

Sisseehitatud parooligeneraator soovib, et looksite tugevaid ja mitteäraarvatavaid paroole. Uus sisselogimismandaat salvestatakse automaatselt uue konto loomisel.

Automaatne veebisaidile ja rakendustesse sisselogimine

Password Manager ühildub paljude veebibrauserite ja rakendustega. Üks klõps käivitab automaatselt teie lemmikparooliga kaitstud veebisaidid ja logib teid sisse.

Mitmeplatvormne

Password Manager ühildub kõigi levinud platvormidega: Windows, macOS, iOS ja Android.

Brauseriga integreerimine ja importimine

Password Manager toetab kõiki põhilisi brausereid, võimaldades mandaatide ja identiteetide lihtsat importimist levinud brauseritest või teistest paroolihaldureist.

Turbearuanne

Nõrku paroole kuvatakse ühes kohas, seega teate alati, millistele kontodele on turvalisuse tõstmiseks vaja paremat parooli.

Secure Me

Funktsioon Secure Me võimaldab teil oma kontodelt kaugteel välja logida. Saate ka kiiresti tühjendada sirvimisajaloo, küpsisefailid või kaugteel sulgeda avatud brauserivahekaardid. Vaadake, kuidas Secure Me toimib.

Kahekordne autentimine

Andmeturbe tugevdamiseks lubage kahekordne autentimine (2FA).

Automaatne sisselogimine

Kui otsustate jääda konkreetses veebibrauseris pikemaks ajaks sisselogituks (märkeruut Pea mind meeles sisselogimisekraanil), mäletab Password Manager seda iga veebibrauserisse sisselogimise korral, kuni logite end käsitsi välja või määrate automaatse väljalogimise pärast konkreetset ajavahemikku.