Nepavyko prisijungti naudojant socialinį tinklą – el. pašto adresas jau naudojamas

Kaip išspręsti problemą, kai paspaudus prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką gaunate vieną iš šių klaidų pranešimų apie jau panaudotą el. pašto adresą?

El. pašto adresas jau susietas su kita ESET HOME paskyra. Naudokite kitą el. pašto adresą arba sužinokite daugiau apie prisijungimo parinktis spustelėdami žemiau esančią nuorodą.

Šis klaidos pranešimas rodomas, kai ESET HOME paskyra jau sukurta naudojant tą patį el. pašto adresą, bet prijungta prie kitos „Apple“ / „Google“ paskyros.

Norėdami išspręsti šią problemą:

Prisijunkite naudodami ESET HOME registruotą el. pašto adresą ir slaptažodį arba

Naudokite kitą „Apple“ / „Google“ paskyrą, jau susietą su ESET HOME paskyra.


example

Pavyzdys

Jūsų ESET HOME paskyra sukuriama naudojant el. pašto adresą esetemail_1@gmail.com ir susiejama su socialinio tinklo paskyra esetemail_2@gmail.com.

Bandote prisijungti naudodami „Google“ prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką ir el. pašto adresą esetemail_1@gmail.com, tačiau gaunate pirmiau minėtą klaidos pranešimą, nes jūsų ESET HOME paskyra, užregistruota esetemail_1@gmail.com, jau yra prijungta prie „Google“ socialinio tinklo paskyros esetemail_2@gmail.com.

Norėdami sėkmingai prisijungti prie ESET HOME, naudodami „Google“ prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką, naudokite socialinę paskyrą – esetemail_2@gmail.com.

El. pašto adresas jau susietas su kita ESET HOME paskyra. Prisijunkite naudodami savo „Google“ / „Apple“ paskyrą ir paskyros nustatymuose prijunkite savo „Google“ / „Apple“ paskyrą.

Šis klaidos pranešimas rodomas, kai ESET HOME paskyra jau sukurta naudojant tą patį el. pašto adresą, tačiau prisijungdami naudojote netinkamą prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką.

Norėdami išspręsti šią problemą:

1.Prisijunkite prie savo ESET HOME paskyros naudodami „Apple“ / „Google“ paskyrą naudodami teisingą prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką (pasirinkite esamą pagal klaidos pranešimo pasiūlymą).

2.Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe (kompiuterio vartotojams) arba kairiuoju meniu mygtuku (išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio vartotojai) spustelėkite el. pašto adresą, su kuriuo esate prisijungę.

3.Spustelėkite Mano paskyra.

4.Prijunkite savo ESET HOME paskyrą su „Google“ arba „Apple ID“ dalyje Prisijungimas naudojant socialinius tinklus.


example

Pavyzdys

Jūsų ESET HOME paskyra susieta su „Apple“ paskyra esetemail@gmail.com. Bandote prisijungti naudodami „Apple“ paskyrą naudodami „Google“ mygtuką, tačiau gaunate pirmiau minėtą klaidos pranešimą, nes ESET HOME paskyra yra prijungta prie „Apple“ socialinio tinklo paskyros esetemail@gmail.com.

Norėdami sėkmingai prisijungti prie ESET HOME, naudodami socialinio tinklo paskyrą esetemail@gmail.com, naudokite „Apple“ prisijungimo per socialinį tinklą mygtuką.