העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית (Hebrew)
בחר את הקטגוריה
בחר את הנושא

ESET HOME מבוא

ESET HOME מחבר תכונות מרובות כדי לעזור לך לנווט ולהפיק את המרב ממוצרי ESET הביתיים שלך.

ESET HOME מספק את התכונות והאפליקציות הבאות:

Devices64x64icon ניהול מכשירים

ניהול מכשירים מאפשר לך לגשת למידע על מכשירים עם מוצרי ESET המחוברים לחשבון ESET HOME שלך או מחשבים המופעלים על ידי מינויים שמנוהלים בחשבונך, וכן להשבית מוצר ESET במכשיר שלך.

Licences64x64icon ניהול מינויים

ניהול מינויים מאפשר לך לראות מידע חיוני לגבי כל מינוי, סטטוס המינוי, תאריך תפוגת המינוי, מספר המכשירים המופעלים, ואם רלוונטי, אם נעשה שימוש יתר במינוי או אם יש אזהרות על מינוי שפג תוקפן. ניתן גם לשתף מינוי עם משתמשים אחרים.

AntiTheft-64x65-shaded 'המערכת נגד גניבה' של ESET

'המערכת נגד גניבה' של ESET היא תכונה מיוחדת של מוצרי האבטחה של ESET למשתמשים ביתיים. 'המערכת נגד גניבה' של ESET משתמשת בטכנולוגיות כגון חיפוש גאוגרפי של כתובת IP, לכידת תמונות במצלמת אינטרנט, הגנת חשבון משתמש וניטור מכשירים שיכולות לסייע לך ולארגונים לאכיפת החוק לאתר את המחשב הנישא או את המכשיר הנייד שלך אם הוא אבד או נגנב. 'המערכת נגד גניבה' של ESET מחברת את מוצר ESET שלך לפורטל ESET HOME כדי שתוכל לראות את הפעילות המתרחשת במחשב או במכשיר הנייד שלך בדפדפן אינטרנט בכל מכשיר, כך שיהיה לך קל יותר לאתר אותו.

'המערכת נגד גניבה' של ESET לא זמינה כאפליקציה עצמאית, אלא כתכונה במוצרים הבאים:

  • ESET Smart Security Premium (Windows)
  • ESET Internet Security (Windows)
  • ESET Mobile Security (Android)

'המערכת נגד גניבה' של ESET – העזרה המקוונת של


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

שירות האינטרנט ESET Parental Control פועל כתוספת לאפליקציית ESET Parental Control שמגינה על ילדים מפני איומים בטלפונים החכמים ובטאבלטים שלהם. האפליקציה היא אפליקציית Android עצמאית המשולבת לחלוטין עם פורטל ESET HOME כך שהורים יכולים לנטר ולכוון את הפעילות המקוונת של ילדיהם, לא רק מאפליקציית ESET Parental Control אלא גם מכל דפדפן אינטרנט, על-ידי כניסה לחשבון ESET HOME שלהם.

paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager הוא חלק של מינוי ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate ו-ESET Smart Security Premium. תכונה זו מגנה על הסיסמאות והנתונים האישיים שלך ומאחסנת אותם, והיא כוללת תכונה של השלמת טופס שחוסכת זמן על ידי מילוי טפסי אינטרנט באופן אוטומטי ומדויק.

ESET Password Manager זמין כאפליקציה עבור מערכות iOS ו-Android וכהרחבת דפדפן.


note

כדי לגשת לתכונות של פורטל ESET HOME, עליך ליצור חשבון ESET HOME.

icon_vpn_1ESET VPN

התכונה VPN (רשת פרטית וירטואלית) של ESET היא חלק מ-ESET Small Business Security וחבילת ESET HOME Security Ultimate. VPN מאפשר למשתמשים ליצור חיבור רשת פרטי בעת שימוש ברשתות ציבוריות ופרטיות.