ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Zabezpečený prehliadač

Zabezpečený prehliadač predstavuje dodatočnú vrstvu ochrany, ktorej cieľom je chrániť vaše citlivé údaje (napríklad online transakcie a finančné údaje) pred zneužitím.

ESET Endpoint Security vo verzii 8 a novších obsahuje zoznam vopred zadefinovaných webových stránok, ktoré spúšťajú zabezpečený prehliadač. Webové stránky môžete pridávať do zoznamu a upravovať v nastaveniach programu. Zabezpečený prehliadač je po inštalácii produktu predvolene vypnutý.

Podrobnejšie informácie o tejto funkcii nájdete v tomto článku Databázy znalostí spoločnosti ESET.

Použitie šifrovanej komunikácie HTTPS je nevyhnutné pre zabezpečené prehliadanie internetu. Na používanie Zabezpečeného prehliadača musí váš webový prehliadač spĺňať minimálne požiadavky popísané nižšie:

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0


note

Na zariadeniach s procesorom ARM sú podporované len prehliadače Firefox a Microsoft Edge.

Otvorte zabezpečený prehliadač ESET v preferovanom webovom prehliadači

Keď otvoríte zabezpečený prehliadač ESET priamo z hlavného okna produktu zo záložky Nástroje, otvorí sa vo webovom prehliadači, ktorý ste nastavili ako predvolený. V opačnom prípade pri bežnom spustení preferovaného prehliadača (nie z produktu ESET) budete po prístupe na stránku uvedenú na internom zozname spoločnosti ESET presmerovaný na rovnaký typ webového prehliadača zabezpečený spoločnosťou ESET.