ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Mašininis mokymasis

ESET dirba su mašininio mokymosi algoritmais nuo 1990 m., kad aptiktų grėsmes ir užkirstų joms kelią. 1998 m. į ESET produkto aptikimo modulį įtraukti neuroniniai tinklai.

Mašininis mokymasis apima DNA aptikimą pasitelkus mašininio mokymosi pagrindu veikiančius modelius, siekiant užtikrinti našų darbą tiek prisijungus prie debesies, tiek neprisijungus. Mašininio mokymosi algoritmai taip pat neatsiejami nuo pradinio gaunamų pavyzdžių rūšiavimo, jų klasifikavimo bei atvaizdavimo įsivaizduojamame kibernetinio saugumo žemėlapyje.

ESET yra sukūrusi savo mašininio mokymosi modulį, kuriame naudojami bendri neuroninių tinklų (pvz., giliojo mokymosi ir ilgos trumpalaikės atminties) ir rūpestingai atrinktų šešių klasifikavimo algoritmų pajėgumai. Taip modulis gali sugeneruoti konsoliduotus rezultatus ir padėti tinkamai sužymėti gaunamus pavyzdžius kaip nepavojingus, galimai nepageidaujamus arba kenkėjiškus.

ESET mašininio mokymosi modulis tiksliai suderintas taip, kad veiktų su kitomis apsauginėmis technologijomis, pvz., DNR, smėlio dėže ir atminties analize bei elgsenos ypatumų išskleidimu, kad aptikimas būtų tikslus, o klaidingai teigiamų rezultatų – kuo mažiau.

Skaitytuvo konfigūracija atliekant ESET produktų išplėstinį nustatymą

ESET „Windows“ namų produktai (nuo 13.1 versijos)

ESET „Windows“ įrenginių produktai (nuo 7.2 versijos)