Banko mokėjimų apsauga

Bankininkystės ir mokėjimų apsauga – tai papildomas apsaugos lygis, skirtas finansiniams duomenims apsaugoti, kai atliekate operacijas internetu.

ESET Smart Security Premium ir ESET Internet Security yra integruotas sąrašas su iš anksto nustatytomis svetainėmis, kurioms bus atidaroma Saugi naršyklė. Pridėti svetainių ar redaguoti svetainių sąrašą galite produkto konfigūracijoje.

Įjunkite nustatymą „Apsaugoti visas naršykles“, kad visos palaikomos žiniatinklio naršyklės būtų paleidžiamos saugiuoju režimu.

Jei reikia daugiau informacijos apie šią funkciją, skaitykite šiuos ESET žinių bazės straipsnius:

Kaip naudotis ESET bankininkystės ir mokėjimų apsauga?

Banko mokėjimų apsaugos pristabdymas arba išjungimas ESET „Windows“ namų produktams

ESET banko mokėjimų apsauga – dažniausios klaidos

HTTPS Šifruoto ryšio naudojimas yra būtinas norint atlikti apsaugotą naršymą. Bankininkystės ir mokėjimų apsaugą palaiko šios naršyklės:

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0

Atidrykite nustatymą „Bankininkystės ir mokėjimų apsauga“ pageidaujamoje žiniatinklio naršyklėje

Atidarant nustatymą „Bankininkystės ir mokėjimų apsauga“ tiesiai iš skirtuko Įrankiai produkto meniu, jis atidaromas žiniatinklio naršyklėje, kurią Windows nustatėte kaip numatytąją. Priešingu atveju, atidarius pageidaujamą žiniatinklio naršyklę (ne iš produkto meniu), svetainės iš apsaugotų svetainių sąrašo bus nukreiptos į to paties tipo žiniatinklio naršyklę, apsaugotą ESET.