ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Banko mokėjimų apsauga

Saugi bankininkystė ir naršymas – tai papildomas apsaugos lygis, skirtas finansiniams duomenims apsaugoti, kai atliekate operacijas internetu.

ESET HOME Security Premium ir ESET HOME Security Essential yra integruotas sąrašas su iš anksto nustatytomis svetainėmis, kurioms bus atidaroma Saugi naršyklė. Pridėti svetainių ar redaguoti svetainių sąrašą galite produkto konfigūracijoje.

Įjunkite nustatymą „Apsaugoti visas naršykles“, kad visos palaikomos žiniatinklio naršyklės būtų paleidžiamos saugiuoju režimu.

Jei reikia daugiau informacijos apie šią funkciją, skaitykite šiuos ESET žinių bazės straipsnius:

Kaip naudotis saugia bankininkyste ir naršymu?

Saugios bankininkystės ir naršymo pristabdymas arba išjungimas ESET „Windows“ namų produktuose

Saugi bankininkystė ir naršymas – dažnos klaidos

HTTPS šifruoto ryšio naudojimas yra būtinas norint atlikti apsaugotą naršymą. Saugią bankininkystę ir naršymą palaiko šios naršyklės:

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0

Atidarykite saugią bankininkystę ir naršymą pageidaujamoje žiniatinklio naršyklėje

Atidarant parinktį „Saugi bankininkystė ir naršymas“ tiesiai iš skirtuko „Įrankiai“ produkto meniu, ji atidaroma žiniatinklio naršyklėje, kurią nustatėte kaip numatytąją sistemoje „Windows“. Priešingu atveju, atidarius pageidaujamą žiniatinklio naršyklę (ne iš produkto meniu), svetainės iš apsaugotų svetainių sąrašo bus nukreiptos į to paties tipo žiniatinklio naršyklę, apsaugotą ESET.