ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Nápověda a podpora

Kliknutím na položku Nápověda a podpora v hlavním okně programu zobrazíte informace o podpoře a nástroje pro řešení problémů, které vám pomohou vyřešit problémy, s nimiž se můžete setkat.

ICON_HELP_LICENSE Předplatné

Průvodce řešením problémů s předplatným – po kliknutí si zobrazíte nejčastější problémy týkající se aktivace nebo změny předplatného společně s jejich řešením.

Změnit předplatné – po kliknutí se zobrazí dialogové okno, pomocí kterého můžete produkt aktivovat. Pokud je vaše zařízení připojeno k ESET HOME, vyberte předplatné z účtu ESET HOME nebo přidejte nové.

ICON_HELP_PRODUCT Nainstalovaný produkt

Co je nového – po kliknutí na odkaz se otevře okno s informacemi o nových a vylepšených funkcích.

O programu ESET Smart Security Premium – kliknutím si zobrazíte souhrnné informace o vámi nainstalovaném programu ESET Smart Security Premium.

Průvodce řešením problémů s produktem – kliknutím na tento odkaz naleznete řešení nejčastějších problémů.

Změnit produkt – kliknutím zjistíte, zda lze ESET Smart Security Premium změnit na jinou produktovou řadu s aktuálním předplatným.

ICON_HELP_HELP Otevřít nápovědu – kliknutím na odkaz si zobrazíte nápovědu k programu ESET Smart Security Premium.

ICON_HELP_TECHNICAL_SUPPORT Technická podpora

ICON_HELP_KB Databáze znalostí – internetová ESET Databáze znalostí obsahuje odpovědi na často kladené otázky a doporučené způsoby pro řešení problémů. Databáze znalostí, pravidelně aktualizovaná technickými specialisty společnosti ESET, je nejmocnějším nástrojem při řešení nejrůznějších problémů.