ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Technická podpora

V hlavním okně programu přejděte na záložku Nápověda a podpora, klikněte na Technická podpora.

Kontaktovat Technickou podporu

Požádat o podporu – v případě, že nenajdete řešení problému, můžete kontaktovat naše specialisty technické podpory prostřednictvím formuláře na webových stránkách společnosti ESET. V závislosti na konfiguraci produktu se před vyplněním webového formuláře může zobrazit dialogové okno Odeslat konfiguraci systému.

Získání informací pro technickou podporu

Základní informace pro technickou podporu – tuto možnost použijte, pokud po vás specialisté technické podpory vyžadují informace o vašem počítači (informace o předplatném, verzi produktu, operačním systému, atp.).

ESET Log Collector – po kliknutí budete přesměrováni do Databáze znalostí společnosti ESET pro stažení diagnostického nástroje. ESET Log Collector automaticky sesbírá protokoly a informace o systému, které specialistům technické podpory usnadní diagnostiku problému a urychlí přípravu řešení. Pro více informací přejděte do online uživatelské příručky k ESET Log Collector.

Pro vytvoření rozšířených protokolů s informacemi, které pomohou vývojářům s diagnostikou problému, klikněte na možnost Rozšířené protokolování. Úroveň protokolování je v tomto případě nastavena na hodnotu Diagnostické. Rozšířené protokolování se automaticky deaktivuje po dvou hodinách, případně tento režim můžete ručně ukončit kliknutím na Zastavit rozšířené protokolování. Po vytvoření všech protokolů se zobrazí informační okno v němž naleznete odkaz pro zobrazení složky s diagnostickými protokoly.