ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite temą

Prisijungti prie ESET HOME

Yra keli prisijungimo prie ESET HOME paskyros būdai:

Naudokite savo ESET HOME el. pašto adresą ir slaptažodį – įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote kurdami ESET HOME paskyrą, ir spustelėkite Prisijungti.

Naudokite savo Google paskyrą /AppleID – spustelėkite Tęsti Google arba Tęsti Apple ir prisijunkite prie atitinkamos paskyros. Po sėkmingo prisijungimo būsite nukreipti į ESET HOME patvirtinimo tinklalapį. Norėdami tęsti, grįžkite į ESET produkto langą. Daugiau informacijos apie prisijungimą naudojant Google paskyrą / AppleID rasite ESET HOME internetiniame žinyne.

Nuskaitykite QR kodą – spustelėkite Nuskaityti QR kodą, kad būtų rodomas QR kodas. Atidarykite ESET HOME programą mobiliesiems ir nuskaitykite QR kodą arba nukreipkite įrenginio kamerą į QR kodą. Daugiau informacijos ieškokite ESET HOME internetiniame žinyne.


note

Jeigu dar neturite ESET HOME paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą, kad užsiregistruotumėte arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite Pamiršau savo slaptažodį ir atlikite ekrane pateikiamus veiksmus arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

MONITOR_RED Prisijungti nepavyko – dažniausios klaidos.

BEGINNER_MYESET