ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite temą

Prisijunkite prie „ESET HOME“

Prijunkite įrenginį prie ESET HOME, kad peržiūrėtumėte ir valdytumėte visas savo aktyvintas ESET licencijas ir įrenginius. Galite atnaujinti, atnaujinti versiją ar pratęsti licenciją bei peržiūrėti svarbią licencijos informaciją. „ESET HOME“ valdymo portale arba mobiliojoje programėlėje galite įtraukti kitų licencijų, atsisiųsti produktus į savo įrenginus, patikrinti produkto saugos būseną ar bendrinti licencijas el. paštu. Daugiau informacijos rasite apsilankę ESET HOME internetiniame žinyne.

BEGINNER_MYESET

Įrenginio prijungimas prie ESET HOME:


note

Jei jungiatės prie ESET HOME diegdami arba pasirinkdami Naudoti ESET HOME paskyrą kaip aktyvinimo būdą, vadovaukitės nurodymais temoje Naudoti ESET HOME paskyrą.

Jei jau ESET Smart Security Premium įdiegėte ir aktyvinote naudodami paskyroje įtrauktą ESET HOME licenciją, galite prijungti įrenginį prie ESET HOME, naudodami ESET HOME portalą. Vadovaukitės ESET HOME internetinio žinyno instrukcijomis ir leiskite prisijungti ESET Smart Security Premium.

1.Pagrindiniame programos lange spustelėkite ESET HOME paskyra > Prisijungti prie ESET HOME arba spustelėkite Prisijungti prie ESET HOME pranešime Susiekite šį įrenginį su ESET HOME paskyra.

2.Prisijungti prie savo ESET HOME paskyros.


note

Jeigu dar neturite ESET HOME paskyros, spustelėkite Sukurti paskyrą, kad užsiregistruotumėte arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

Jei pamiršote slaptažodį, spustelėkite Pamiršau savo slaptažodį ir atlikite ekrane pateikiamus veiksmus arba peržiūrėkite instrukcijas ESET HOME internetiniame žinyne.

3.Nustatykite įrenginio pavadinimą ir spustelėkite Tęsti.

4.Sėkmingai užmezgus ryšį rodomas išsamios informacijos langas. Spustelėkite Atlikta.