Generování přehledu

Vygenerovat jednorázově přehled můžete několika způsoby:

V horní části okna klikněte na Rychlé odkazy a vyberte možnost Generovat přehled. Vyberte existující šablonu přehledu a klikněte na tlačítko Generovat .

V hlavním menu klikněte na záložku Přehledy a přejděte do sekce Kategorie a přehledy. Vyberte šablonu přehledu, kterou chcete vygenerovat. Pokud chcete provést změny v šabloně přehledu, najeďte myší na požadovanou šablonu, klikněte na šipku dolů a z kontextového menu vyberte možnost Změnit.

oPro vygenerování přehledu a jeho zobrazení v ESMC Web Console vyberte možnost Vygenerovat. Následně si ho v případě potřeby můžete uložit, kliknutím na tlačítko Vygenerovat a stáhnout, v požadovaném formátu do svého počítače.

V hlavním okně přejděte do sekce Další > Serverové úlohy > Generování přehledu a klikněte na tlačítko Nová.

oÚloha se vytvoří a bude připravena k použití. Vyberte v seznamu vytvořenou úlohu a klikněte na možnost Spustit nyní. Úloha se okamžitě spustí a dojde k vygenerování přehledu na základě vámi definovaných parametrů.

oPopis parametrů, které je možné konfigurovat, naleznete v kapitole Generování přehledu.

details_hoverPoznámka

Pokud máte přehled zobrazen v ESMC Web Console, po kliknutí na položku uvedenou v přehledu se zobrazí kontextové menu s dalšími možnostmi.