ESET Business Account

validation-status-icon-warning DŮLEŽITÉ

Pouze administrátor, jehož domovskou skupinou jsou Všechna zařízení a má oprávnění pro Zápis licencí, může licence přidávat nebo odebírat. Každá licence je reprezentovaná veřejným ID a je u ní uveden počet jednotek. Administrátor může dalším uživatelům delegovat oprávnění pro přístup k licenci, aby ji mohli používat pro aktivaci, případně ji následně přesunout do jiné statické skupiny. Licence není možné rozdělit.

ESET Business Account: přihlašovací údaje

Zadejte přihlašovací údaje k svému účtu na portále ESET Business Account a klikněte na tlačítko Přidat licence). Po provedení synchronizace uvidíte v ESMC v sekci Správa licence všechny licence, které máte přidány ve svém účtu.

active_add_lic_eba

ELA, bezpečnostní administrátor

ESMC je zpětně kompatibilní s ESET License Administrator a EMA. Místo EBA přihlašovacích údajů můžete zadat můžete přihlašovací údaje bezpečnostního administrátora, které jste používali v ERA 6.x. Licence, které jste do ERA 6.x importovali prostřednictvím účtu bezpečnostního administrátora budou korektně fungovat po provedení aktualizace / migrace na ESMC 7.