Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Веб-контроль

Функція «Веб-контроль» дозволяє зробити доступними для дитини тільки ті веб-сторінки, які містять прийнятний вміст відповідно до її вікової групи. Уведіть вік дитини, щоб ESET Parental Control for Android автоматично визначив категорії веб-сайтів, які будуть доступні вашій дитини для перегляду в Інтернеті. Наприклад, вміст, пов’язаний з азартними іграми й порнографією, блокується автоматично.

В залежності від віку вашої дитини є три попередньо визначених параметра. Кожен із них позначає кілька категорій веб-сайтів як прийнятні icon_unlimited або неприйнятні icon_blocked. Батьки також можуть змінювати ці параметри, щоб дозволяти або забороняти доступ до будь-якої категорії в списку. Перше налаштування визначається на основі віку вибраної дитини.

webguard

Якщо ваша дитина спробує відвідати заборонену веб-сторінку, вона може запитати дозвіл на доступ до цього вмісту. Якщо батьки нададуть такий дозвіл, відповідний виняток буде автоматично створено в модулі «Веб-контроль». Виключення створюється тільки для конкретної веб-сторінки, щодо якої дитина надішле запит. Виключення для певних веб-сайтів можна також створити в розділі модуля «Веб-контроль» Звіти, який доступний на вкладці Звіти в меню three_dots_menu, або за допомогою журналу повідомлень електронної пошти, надісланої батькам.

Функція веб-контролю вмикається за замовчуванням і підтримує такі браузери: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Opera mini, Vewd Browser, Dolphin, Mint, Silk, Microsoft Edge і браузер Samsung.


note

Блокування

Якщо вимкнути блокування неприйнятних веб-сайтів, проте залишити модуль «Веб-контроль» увімкненим, то відстеження діяльності в Інтернеті працюватиме й надалі. При цьому інформація про переглянуті неприйнятні веб-сайти буде доступна в розділі Звіти -> Веб-контроль -> Перегляди неприйнятних веб-сайтів.

Застосувати безпечний пошук


warning

Підтримка Android

Безпечний пошук ESET Parental Control for Android доступний тільки для Android 4.3 і новіших версії.

Безпечний пошук ESET Parental Control for Android фільтрує результати пошуків із пошукових систем (таких як Google, Yandex, Bing, Yahoo, DuckDuckGo). Якщо безпечний пошук ESET Parental Control for Android увімкнуто, у результатах пошуку відфільтровується весь неприйнятний вміст, з яким можуть зіткнутися ваші діти в Інтернеті. Це дає змогу виключити ризик того, що діти отримають доступ до неприйнятного вмісту під час пошуку в Інтернеті.