Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Контроль програм

Контроль програм дозволяє батькам керувати переліком програмам, які дозволені для дітей, та задавати тривалість роботи з ними. Список програм завантажується з мобільного пристрою дитини. Можна вибрати одну з п’яти попередньо визначених вікових груп, у яких значення для заблокованого та дозволеного вмісту встановлено за замовчуванням, або налаштувати параметри на власний розсуд.

Блокувати неприйнятні програми. Завдяки блокуванню батьки можуть бути впевнені, що діти бачитимуть лише ті програми, які відповідають їхній віковій групі. Неприйнятні програми можна автоматично блокувати.

Програми. Програми розподілено за трьома такими категоріями:

Без обмеженьicon_unlimited. Ці програми завжди ввімкнені; вони доступні дітям у будь-який час.

Заблокованіicon_blocked. Ці програми постійно заблоковані; доступ до них завжди обмежений.

З часовими обмеженнямиicon_timelimited. Діти можуть використовувати ці програми, але батьки можуть задавати часові обмеження їх використання (наприклад, для ігор або розважальних програм).

Можна змінити категорії програм, переглянути всі інстальовані програми й відфільтрувати їх за кількома категоріями. Щоб змінити категорію програми, торкніться вибраної програми й виберіть категорію.

Установити обмеження для програм. Якщо цей параметр увімкнено, обмеження за часом застосовуються для програм із часовими обмеженнями. Список програм із часовими обмеженнями можна знайти в розділі icon_timelimitedПрограми.

Обмеження за часом. Цей параметр доступний, тільки коли увімкнено параметр Установити обмеження для програм. Ця функція дозволяє задавати щоденні часові обмеження для програм із часовими обмеженнями icon_timelimited.

Захист акумулятора. Коли заряд акумулятора на телефоні дитини впаде нижче вибраного ліміту, функція захисту акумулятора заблокує програми, які відносяться до категорії програм із часовими обмеженнями. Це дозволить продовжити час роботи від акумулятора.

Миттєве блокування. Ця функція дозволяє миттєво блокувати програм із часовими обмеженнями або всі програм до певного часу.

 

appguard


note

Докладніші відомості про програму

1.Клацніть програму, з якою потрібно виконати операції керування.

2.Клацніть інформаційний значок.

3.Відкриється сторінка Google Play із більш докладними відомостями про програму, якою ви плануєте керувати.

У модулі «Контроль програм» для програм із часовими обмеженнями встановлено обмеження часу їх використання. Батьки можуть визначити проміжок часу, протягом якого дитині дозволено використовувати на своєму мобільному пристрою програми з часовими обмеженнями. Можна задати різні обмеження за часом для днів шкільних занять і для днів, вільних від школи. Окрім того, для дозволеного часу можна вказати певні години того чи іншого дня.

Режим канікул дозволяє тимчасово вимкнути часові обмеження з приводу канікул або свят. Обмеження за часом і бюджети не діятимуть до вибраного часу.


note

Блокування

Якщо вимкнути блокування застосунків, однак залишити контроль програм увімкненим, то відстеження програм працюватиме й надалі.