Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Звіти

У розділі Звіти на домашній сторінці ESET Parental Control for Android можна переглянути зведену інформацію за день про дії, які виконувалися вашою дитиною на мобільному пристрої.

У звітах зазначається час, протягом якого дитина використовувала програми з часовим обмеженням, а також загальний час, проведений біля екрана пристрою дитини.

Щоб ретельніше проаналізувати активність дитини на пристрої, можна переглянути графік використання. На ньому показано загальний час використання пристрою протягом інтервалів тривалістю одну годину.

Програми, які найчастіше використовуються

Ви можете переглянути програми, які найчастіше використовуються, за призначеними їм категоріями («Без обмежень», «Заблоковані», «З часовими обмеженнями»), а також загальний час їх використання.

Торкніться назви програми, щоб переглянути докладніші відомості про неї. Тут можна змінити категорії програм або знайти їх на порталі Google Play, торкнувшись піктограми i.

Встановлені програми

Якщо ваша дитина інсталювала нові програми, їх можна знайти в розділі Встановлені програми. Торкніться назви програми, щоб переглянути докладніші відомості про неї. Тут можна змінити категорії програм або знайти їх на порталі Google Play, торкнувшись піктограми i.

Найчастіше відвідувані веб-сайти

У розділі Найчастіше відвідувані веб-сайти можна переглянути категорії веб-сайтів, відвіданих вашою дитиною. Торкніться категорії, щоб переглянути додаткові відомості. Тут також можна вибрати веб-сайт і створити для нього виняток (віднести його до прийнятних або неприйнятних).