Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Контроль програм

Доступ до докладних звітів модуля "Контроль програм" можна отримати з меню. Торкніться піктограми меню three_dots_menu > Звіти > Контроль програм.

У звітах модуля «Контроль програм» відображається список Програми, які найчастіше використовуються — це перелік програм, що використовувалися найчастіше й найдовше протягом останніх 7 днів. За бажанням можна відобразити список програм, що використовувалися за останні 30 днів, учора або сьогодні. Якщо потрібно, батьки можуть заблокувати чи дозволити програми в списку або віднести їх до категорії «Програми з часовими обмеженнями», щоб установити часове обмеження їх використання.

У розділі Статистика використання відображається загальний час використання пристрою протягом інтервалів тривалістю одну годину. Статистику використання можна відобразити для всіх програм або для програм категорій «Заблоковані», «Програми з часовими обмеженнями» або «Без обмежень».

Статистика для програм із часовими обмеженнями: тут показано дні, коли дитина користувалася програмами категорії Програми з часовими обмеженнями, а також тривалість їх використання.