ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kapitolu

Prehľady

Denný súhrn aktivít vášho dieťaťa na mobilnom zariadení nájdete na domovskej obrazovke aplikácie ESET Parental Control for Android v sekcii Reporty.

Reporty zobrazujú čas, ktorý vaše dieťa strávilo používaním časovo obmedzených aplikácií a celkový čas strávený na zariadení.

Grafický prehľad online aktivít vášho dieťaťa vám poskytne graf používania, ktorý zobrazuje celkový čas strávený na zariadení rozdelený do hodinových intervalov.

Najpoužívanejšie aplikácie

Pomôže vám zistiť, ktoré aplikácie vaše dieťa využíva najčastejšie, akú kategóriu majú dané aplikácie priradenú (neobmedzené, blokované, časovo obmedzené) a aký je celkový čas ich používania.

Ťuknutím na aplikáciu sa dostanete k podrobnejším informáciám. Tu môžete zmeniť kategóriu aplikácie alebo si danú aplikáciu zobraziť v Obchode Google Play ťuknutím na informačnú ikonu označenú písmenom i.

Nainštalované aplikácie

Ak si vaše dieťa nainštalovalo nové aplikácie, nájdete ich v sekcii Nainštalované aplikácie. Ťuknutím na aplikáciu sa dostanete k podrobnejším informáciám. Tu môžete zmeniť kategóriu aplikácie alebo si danú aplikáciu zobraziť v Obchode Google Play ťuknutím na informačnú ikonu označenú písmenom i.

Najnavštevovanejšie stránky

V sekcii Najnavštevovanejšie stránky nájdete kategórie webových stránok, ktoré vaše dieťa navštívilo. Ťuknite na kategóriu a zobrazia sa vám podrobnejšie informácie o navštívených stránkach. Tu môžete zároveň vybrať webovú stránku, vytvoriť pre ňu výnimku a zadefinovať, či je stránka vhodná alebo nevhodná.