ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Bağlanabilirlik

Büyük LAN ağlarında, bilgisayarınızın internete bağlantısı proxy sunucu aracılığıyla gerçekleştirilir. Bu durumda, aşağıdaki ayarların tanımlanması gerekir. Ayarları tanımlamazsanız program kendini otomatik olarak güncelleyemez.

Proxy sunucuyu bu düzeyde belirtmek, tüm ESET Mail Security için genel proxy sunucu ayarlarını tanımlar. Buradaki parametreler İnternet'e bağlanan tüm modüller tarafından kullanılır.

Proxy sunucuyu kullan anahtarını açın ve ardından proxy sunucu adresini, proxy sunucunun Bağlantı Noktası numarasıyla birlikte Proxy sunucu alanına yazın.

Proxy sunucu kimlik doğrulaması gerektirir

Proxy sunucu aracılığıyla ağ iletişimi kimlik doğrulaması gerektiriyorsa, bu seçeneği etkinleştirin ve Kullanıcı Adını ve Parolayı belirleyin.

Proxy sunucuyu sil

Proxy sunucu ayarlarını otomatik olarak algılamak ve doldurmak için Algıla düğmesini tıklatın. Internet Explorer'da belirtilen parametreler kopyalanır.


note

Bu özellik kimlik doğrulama verilerini (kullanıcı adı ve parola) alamaz; bunları sizin sağlamanız gerekir.

Proxy mevcut değilse doğrudan bağlantıyı kullanın

Bir ürün HTTP Proxy kullanacak şekilde yapılandırılmışsa, ancak proxy'ye ulaşılamıyorsa, ürün proxy'yi atlayarak doğrudan ESET sunucularıyla iletişim kurar.