ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Cíle kontroly: ESET konzole pro vzdálenou správu

Tato funkce umožňuje ESET PROTECT použít cíle kontroly (Volitelnou kontrolu databáze poštovních schránek a Hyper-V kontrolu) při spuštění klientské úlohy Kontrola serveru na serveru s ESET Mail Security. Nastavení cílů kontroly ESET PROTECT je dostupné pouze v případě, že je nainstalován ESET Management Agent. V opačném případě bude tato možnost neaktivní (zšedne).

Pokud zapnete možnost Generovat seznam cílů, vytvoří se seznam dostupných cílů volitelné kontroly. V případě potřeby nastavte Interval aktualizace.


note

Prvotní generování seznamu cílů kontroly bude trvat polovinu intervalu, ve kterém má ESET PROTECT replikovat cíle. Například, pokud máte interval aktualizace nastaven na 60 minut, ESET PROTECT budete mít k seznam cílů kontroly k dispozici přibližně za 30 minut. Pokud potřebujete získat seznam pomocí ESET PROTECT dříve, nastavte kratší interval aktualizace. Kdykoli jej následně můžete opět prodloužit.

Když ESET PROTECT spouští klientskou úlohu Kontrola serveru, bude shromažďovat tento seznam a budete vyzváni k výběru cílů kontroly pro Hyper-V kontrolu na daném serveru.