ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Představení

ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server je integrované řešení, které chrání poštovní servery a poštovní schránky uživatelů před různými typy škodlivého obsahu. Zejména se jedná o přílohy e-mailů, které jsou infikované červy nebo trojskými koni, dokumenty obsahující škodlivé skripty, phishingová schémata, spam, detekce podvržených odesílatelů a nebo podvržených e-mailů.

ESET Mail Security poskytuje čtyři typy ochrany: Antivirus, Antispam, Anti-Phishing a pravidla. ESET Mail Security filtruje škodlivý obsah v databázích poštovních schránek a na transportní vrstvě pošty předtím, než dorazí do poštovní schránky příjemce.

ESET Mail Security podporuje verze Microsoft Exchange Server 2010 a novější, stejně jako Microsoft Exchange Server v prostředí clusteru. V novějších verzích Microsoft Exchange Server jsou podporovány i specifické role (mailbox, hub, edge).

ESET Mail Security nechrání pouze Microsoft Exchange Server, ale zajišťuje také ochranu samotného serveru prostřednictvím rezidentní ochrany souborového systému, síťové ochrany, ochrany přístupu na web a ochrany poštovních klientů.

Pomocí ESET PROTECT můžete ve větších sítích vzdáleně spravovat ESET Mail Security. ESET Mail Security vám také umožňuje využít nástroje třetích stran pro vzdálené monitorování a správu (RMM).