Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Ласкаво просимо

Вітаємо в посібнику користувача ESET LiveGuard Advanced. У цьому документі описано використання ESET LiveGuard Advanced й керування ним. Окрім того, детально описано підключення ESET LiveGuard Advanced до інших корпоративних продуктів ESET.

Ми використовуємо уніфікований набір символів для позначення тем, що становлять особливий інтерес або є особливо важливими. Теми в цьому керівництві розподілені між кількома розділами й підрозділами. Щоб знайти потрібну інформацію, скористайтеся полем "Пошук" угорі.

Онлайн-довідка — основне джерело інформації. Остання версія онлайн-довідки автоматично відображатиметься за наявності робочого підключення до Інтернету.

У базі знань ESET є відповіді на найбільш поширені питання, а також рекомендовані рішення різних проблем. Регулярне оновлення, яке виконують технічні спеціалісти ESET, робить базу знань найефективнішим інструментом для вирішення різноманітних проблем.
 

На форумі ESET користувачі ESET можуть легко знайти довідкову інформацію або допомогти іншим користувачам. На форумі можна звернутися за допомогою для вирішення будь-яких проблем або поставити будь-які питання, пов’язані з продуктами ESET.
 

Інформаційні поля, які використовуються в цьому посібнику:


note

Примітки можуть містити важливу інформацію, зокрема інформацію щодо певних функцій або посилання на пов’язані теми.


important

Ця інформація потребує вашої уваги. Слід уважно ознайомитися з нею. Зазвичай це певна некритична, але важлива інформація.


warning

Із цією критично важливою інформацією потрібно дуже уважно ознайомитися. Попередження спеціально призначені, щоб утримати вас від потенційно небезпечних помилок. Ви маєте в повному обсязі усвідомити інформацію, наведену в дужках попередження, оскільки це стосується вразливих параметрів системи або високого ризику.


example

Приклад з описом конкретної ситуації користувача, яка має відношення до теми з цим прикладом. Приклади використовуються для додаткового пояснення складних тем.

Використані стилі тексту

Позначення

Значення

Bold type

Назви елементів інтерфейсу, наприклад полів і кнопок опцій.

Code

Зразки кодів і команд.

Hyperlink

Елемент для швидкого й легкого доступу до перехресних посилань і зовнішніх розташувань в Інтернеті. Гіперпосилання виділені синім кольором і можуть бути підкреслені.

%ProgramFiles%

Системний каталог Windows, де зберігаються інстальовані програми.