Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Zakup usługi

Użytkownicy MSP

Licencję produktu ESET LiveGuard Advanced można zakupić za pośrednictwem programu ESET MSP.


note

Wersja 1 programu ESET MSP Administrator nie jest obsługiwana

Jeśli korzystasz z usługi ESET MSP Administrator, upewnij się, że używasz wersji 2 (dostępnej pod adresem msp.eset.com). Usługa ESET MSP Administrator w wersji 1 była dawniej dostępna na stronie ema.eset.com. Adres przekierowuje teraz do ESET MSP Administrator 2. Wersja 1 nie obsługuje ESET LiveGuard Advanced.

ESET Business Account użytkownicy

Jeśli licencja została zakupiona u sprzedawcy, zaimportuj ją do ESET Business Account. ESET PROTECT On-Prem synchronizuje zaimportowaną licencję i jest gotowy do użycia.

ESET Cloud Office Security użytkownicy

Wszystkie warstwy licencji ESET Cloud Office Security zawierają funkcję ESET LiveGuard Advanced. Etykieta ESET LiveGuard jest widoczna obok identyfikatora licencji. Jeśli masz licencję autonomiczną ESET Cloud Office Security, ESET przeprowadzi jej automatyczną migrację.

Wypróbuj ESET LiveGuard Advanced za darmo w ESET PROTECT

Użytkownicy ESET PROTECT mogą poprosić o bezpłatną 30-dniową licencję testową ESET LiveGuard Advanced z poziomu swojej konsoli w chmurze.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących licencji i zakupu usługi należy się skontaktować z partnerem firmy ESET. Z pomocą techniczną firmy ESET można kontaktować się pocztą elektroniczną, telefonicznie lub za pośrednictwem czatu. Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie z informacjami kontaktowymi.