ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu představuje další vrstvu ochrany, která má chránit vaše finanční údaje během online transakcí.

Ve výchozím nastavení se budou všechny podporované prohlížeče spouštět v zabezpečeném režimu. Díky tomu můžete prohlížet webové stránky, používat internetové bankovnictví a provádět online transakce v jednom zabezpečeném prohlížeči.


important

Reputační systém ESET LiveGrid® musí být zapnutý (ve výchozím nastavení je zapnutý), aby bylo zajištěno správné fungování Zabezpečeného bankovnictví a prohlížení webu.

Jak konfigurovat zabezpečený prohlížeče se dozvíte v kapitole Rozšířená nastavení Zabezpečeného bankovnictví a prohlížení webu. Pokud vypnete funkci Zabezpečit všechny prohlížeče, můžete se k zabezpečenému prohlížeči dostat z hlavního okna programu > Přehled > Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu nebo z pracovní plochy pomocí zástupce ICON_BPP Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu. V takovém případě se v zabezpečeném režimu spustí internetový prohlížeč, který máte ve Windows nastaven jako výchozí.

Pro zajištění zabezpečeného prohlížení internetu je nezbytné použití HTTPS šifrované komunikace. Následující prohlížeče podporují Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu:

Internet Explorer 8.0.0.0+

Microsoft Edge 83.0.0.0+

Google Chrome 64.0.0.0+

Firefox 24.0.0.0+


note

Na zařízeních s procesory ARM je tato funkce podporována pouze v prohlížeči Firefox a Microsoft Edge.

Další podrobnosti o funkcích Zabezpečeného bankovnictví a prohlížení webu naleznete v následujících článcích v Databázi znalostí ESET:

Jak používat Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu?

Pozastavení nebo vypnutí Zabezpečeného bankovnictví a prohlížení webu v produktech ESET určených pro domácnosti používající systém Windows

ESET Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu – nejčastější chyby

Slovník pojmů ESET | Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu