ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu

Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu můžete nakonfigurovat v Rozšířených nastaveních > Ochrany > Ochrana prohlížeče > Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu.

icon_section Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu

Zapnout Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu – je-li zapnuto Zabezpečené bankovnictví a prohlížení webu, všechny podporované webové prohlížeče se ve výchozím nastavení spustí v zabezpečeném režimu.

Ochrana prohlížeče

Zabezpečit všechny prohlížeče – ve výchozím stavu zapnuto; pakliže je tato možnost zapnutá, budou se všechny podporované webové prohlížeče spouštět v zabezpečeném režimu.

Režim instalace rozšíření – z rozbalovacího menu vyberte typ rozšíření, jehož instalaci chcete povolit v prohlížečích zabezpečených produktem ESET:

Základní rozšíření – povolena budou pouze ta nejdůležitější rozšíření vyvinutá konkrétním výrobcem prohlížeče.

Všechna rozšíření – dojde k povolení veškerých rozšíření podporovaných konkrétním prohlížečem.


note

Změna nastavení režimu instalace rozšíření nemá vliv na již nainstalovaná rozšíření prohlížeče.

Zabezpečený prohlížeč

Rozšířená ochrana paměti – po aktivování této možnosti bude paměť zabezpečeného prohlížeče chráněna před inspekcí jinými procesy.

Ochrana klávesnice – po zapnutí této možnosti budou veškeré informace zadané prostřednictvím klávesnice do zabezpečeného prohlížeče skryty před dalšími aplikacemi. Zlepšujeme tak ochranu před keyloggery.

Ochrana schránky – pokud je tato funkce zapnutá, ESET Internet Security zabrání vkládání jakýchkoli dat souvisejících s online platbami upravených malwarem ze schránky do zabezpečeného prohlížeče. Tím je zajištěna ochrana před případným změnám provedeným škodlivým softwarem.

Rámeček prohlížeče - umožňuje přizpůsobit zobrazení rámečku prohlížeče v chráněných prohlížečích.

Seznam povolených souborů v Ochraně prohlížeče – umožňuje spravovat položky přidané do Seznamu povolených v Ochraně prohlížeče.

icon_section Ochrana soukromí a zabezpečení v prohlížeči

Zapnout Ochranu soukromí a zabezpečení v prohlížeči – pokud je tato možnost vypnutá, rozšíření Ochrana soukromí a zabezpečení v prohlížeči bude odinstalováno ze všech podporovaných prohlížečů ve všech účtech Windows.

Zapnout oznámení o Ochraně soukromí a zabezpečení v prohlížeči – pokud je tato možnost zapnutá, ESET Internet Security bude zobrazovat oznámení o Ochraně soukromí a zabezpečení v prohlížeči.

icon_section Kontrola skriptů prohlížeče

Zapnout rozšířenou kontrolu skriptů v prohlížeči – pokud je tato funkce povolena, antivirový skener bude kontrolovat všechny JavaScriptové programy spouštěné v internetových prohlížečích.