ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Yenilikler

ESET Internet Security 16.2 sürümündeki yenilikler

Intel® Threat Detection Technology

Bellekte tespiti önlemeye çalışan bir fidye yazılımını ortaya çıkartan donanım tabanlı teknoloji. Entegrasyonu, genel sistem performansını yüksek düzeyde tutarken fidye yazılımı korumasını güçlendirir. Desteklenen işleyicilere bakın.

Koyu Mod

Bu özellik, ESET Internet Security Grafik kullanıcı arabirimi için açık veya koyu renk düzeni seçmenize olanak sağlar. Şimdi, ana program penceresinin sağ üst köşesinden renk düzenini değiştirebilirsiniz.

Yeni güvenlik duvarı kuralları düzenleyicisi

Güvenlik duvarı kuralları düzenleyicisi, güvenlik duvarı kurallarını daha fazla yapılandırma seçeneğiyle daha kolay tanımlamanızı sağlayacak şekilde yeniden tasarlandı.

Geliştirilmiş Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Koruması

"Tüm tarayıcıların güvenliğini sağla" modu, favori tarayıcınızı kullandığınız her seferinde ödemelerinizi, bankacılık işlemlerinizi ve hassas verilerinizi korumanıza yardımcı olmak için desteklenen tarayıcılarda varsayılan olarak etkinleştirilir.

Windows 7, 8 ve 8.1 desteği kaldırıldı.

ESET Internet Security 16.2 yalnızca Windows 10 ve 11'de desteklenmektedir. Daha fazla bilgi için Microsoft Windows'un güncel olmayan sürümleri'ne bakın.

Yeniden tasarlanan gelişmiş ayarlar

Gelişmiş ayarlar yeniden tasarlandı ve ayarlar artık daha iyi bir kullanıcı deneyimi için gruplandırıldı.


note

Yenilikler ile ilgili bildirimleri devre dışı bırakmak için Gelişmiş ayarlar > Bildirimler > Masaüstü bildirimleri'ni tıklayın. Masaüstü bildirimleri'nin yanındaki Düzenle'yi tıklayıp Yenilikler ile ilgili bildirimleri göster onay kutusunun işaretini kaldırın ve Tamam'ı tıklayın. Daha fazla bilgi için Bildirimler bölümüne bakın.


note

ESET Internet Security ürünündeki değişikliklerin ayrıntılı bir listesi için ESET Internet Security değişiklik günlüklerine bakın.